اعتراض خواننده آمریکایی به ترامپ، استفاده انتخاباتی از آثارم غیرقانونی است

به گزارش مجله همراهان، نیل یانگ خواننده سرشناس آمریکایی به ترامپ در خصوص استفاده مجدد از آهنگهایش در کارزار های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا اعتراض کرد.

اعتراض خواننده آمریکایی به ترامپ، استفاده انتخاباتی از آثارم غیرقانونی است

به گزارش گروه سیاسی مجله همراهان به نقل از ورایتی، نیل یانگ خواننده آمریکایی در واکنش به استفاده مجدد ترامپ از آهنگ هایش گفت: این کار پسندیده ای نیست.

نیل یانگ خواننده سرشناس آمریکایی به ترامپ در خصوص استفاده مجدد از آهنگهایش در کارزار های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا اعتراض کرد.

یانگ گفت: ترامپ آدینه شب در پایگاه مونت راشمور در داکوتای جنوبی مکررا آهنگ های هنرمندی را استفاده کرد که رئیس جمهور آمریکا را ننگی برای کشور می نامد.

نیل یانگ در توئیترش اعلام نمود که همچنان بر سر موضعش در خصوص استفاده غیرقانونی رئیس جمهور از آثارش است.

یانگ در نامه ای سرگشاده به ترامپ در ماه فوریه نوشت: شما برای کشور من شرم آور هستید. نابودی بی فکر شما از منابع طبیعی، محیط زیست و روابط ما با دوستان در سراسر دنیا نابخگرددنی است. …اولین رئیس جمهور سیاهپوست ما مرد بهتری نسبت به شما بود.

وی اضافه کرد: راکین (Rockin) در دنیای آزاد ترانه ای نیست که بتوانید در راهپیمایی های خود با آن جلب توجه کنید... هر وقت Rockin در دنیای آزاد یا یکی از آهنگ های من در گردهمایی های شما پخش می گردد، امیدوارم صدای من را بشنوید. بخاطر بیاورید که این صدای یکی از شهروندان مالیات دهنده شماست که از شما حمایت نمی کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1143

به "اعتراض خواننده آمریکایی به ترامپ، استفاده انتخاباتی از آثارم غیرقانونی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض خواننده آمریکایی به ترامپ، استفاده انتخاباتی از آثارم غیرقانونی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید