بیانیه باشگاه استقلال درباره اخراج فرشید اسماعیلی از این تیم

به گزارش مجله همراهان، تهران (پانا) - باشگاه استقلال تهران با انتشار بیانیه ای درباره حواشی پیش آمده توسط هافبک این تیم شرح داد.

بیانیه باشگاه استقلال درباره اخراج فرشید اسماعیلی از این تیم

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، روز گذشته در تمرین تیم فوتبال استقلال و در آستانه بازی حساس مقابل شهرخودرو مشهد، اتفاقی رقم خورد که در نهایت منجر به این شد تا محمود فکری سرمربی استقلال، فرشید اسماعیلی را در اختیار باشگاه قرار دهد.

باشگاه استقلال تمایلی به افشای این ماجرای درون تیمی نداشت ولی رسانه ای شدن آن اتفاق و در ادامه انتشار یک پست از سوی اسماعیلی، باشگاه استقلال را مجبور به اعلام چند نکته جهت روشن شدن ذهن طرفداران گرامی کرد، این نکات به توضیح زیر هستند:

1- در دوره مدیریتی سابق باشگاه استقلال قراردادی با فرشید اسماعیلی منعقد شده است. حدود کمتر از نیمی از این مبلغ به علاوه باقی مانده مطالبات این بازیکن توسط آقای نامداری در همان لحظه به صورت چک به اسماعیلی داده شده که این چک نقد هم شده است.

2- فرشید اسماعیلی مدعی است مبلغ فوق را آقای نامداری به صورت هدیه به شخص او پرداخت نموده ولی آقای نامداری بر این حقیقت صحه گذاشته اند که این مبلغ به عنوان بخشی از قرارداد اسماعیلی به او پرداخت شده است و این مبلغ درچارچوب قرارداد اسماعیلی بوده است.

3- مبلغ پرداختی از سوی آقای نامداری پیش از آغاز فصل به بازیکنان استقلال در قالب قرض الحسنه به باشگاه بوده و باشگاه استقلال باید این مبالغ را به ایشان بازگرداند. به همین دلیل ادعای دریافت هدیه از سوی آقای نامداری از طرف اسماعیلی، ادعایی مردود شمرده می گردد چراکه این مبلغ باید به آقای نامداری پس داده گردد و در صورتی که این پول برگردانده گردد ولی جزئی از قرارداد اسماعیلی محسوب نگردد، این بازیکن حدود 50 درصد بیشتر از رقم مندرج در قراردادش را دریافت نموده است!

4- بدیهی است که نام عظیم استقلال از هر نامی عظیمتر و خدمت کردن در قالب مدیریتی، فنی و بازیکنی در این باشگاه میلیاردها تومان ارزش دارد. حال قضاوت این جمله یک بازیکن خطاب به کادرفنی استقلال وقتی که می گوید روی من برای بازی بعدی حساب نکنید، را به طرفداران استقلال می سپاریم.

5- فرشید اسماعیلی به زودی با حضور در کمیته انضباطی باشگاه استقلال در مورد رفتارش جوابگو خواهد بود و مسئولان باشگاه استقلال منافع طرفداران و تیم فوتبال عظیمسالان این باشگاه را به طور قطع در این ماجرا در نظر خواهند گرفت.ته

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1416

به "بیانیه باشگاه استقلال درباره اخراج فرشید اسماعیلی از این تیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه استقلال درباره اخراج فرشید اسماعیلی از این تیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید