تغییرات عجیبی که دونالد ترامپ در بدو ورود به کاخ سفید داد

به گزارش مجله همراهان، دونالد ترامپ را شاید باید عجیبترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا نامید، وی در بدو ورود به کاخ سفید همه را با طرز تفکر عجیب خود شگفت زده کرد البته این شگفتی همچنان ادامه دارد، در این مقاله میخواهیم از تغییراتی که ترامپ به کاخ سفید داد بگوییم.

تغییرات عجیبی که دونالد ترامپ در بدو ورود به کاخ سفید داد

از زمان ورود ترامپ به کاخ سفید گزارشات موثقی به طور روزانه از فعالیت های درون این مرکز منتشر می شود. تا به امروز 18 روز از اقامت دونالد ترامپ در کاخ سفید می گذرد و وی در این مدت تغییرات زیادی در سیاست های ایالات متحده و حتی سبک زندگی خود ایجاد کرده است. در گزارشی که توسط گلن ثراش و مگی هابرمن تهیه شده و در روز یک شنبه در روزنامه نیویورک تایمز منتشر شد، اطلاعات دقیق و مفصلی از نحوه زندگی رییس جمهور جدید ایالات متحده در کاخ سفید ارائه شده است. البته ترامپ روز دوشنبه در حساب توئیتری خود این ادعاهای مقاله را کاملاً ساختگی توصیف کرد.

در ادامه به 9 مورد از عجیب ترین رفتارهای ترامپ در دوران کوتاه حضورش در کاخ سفید که در گزارش روزنامه نیویورک تایمز آمده است اشاره خواهیم کرد.

از آنجا که ملانیا، همسر رییس جمهور و پسرشان، بارون، اوایل در نیویورک زندگی می‌کردند، ترامپ بیشتر اوقات شب را تنها به سر می برد اگر چه به طور معمول ساعت 6.30 عصر به محل اقامت خود در کاخ سفید می رود.

به نظر می رسد که وی تلویزیون بزرگ تری را در اتاق پذیرایی کاخ سفید قرار داده است تا در هنگام صرف ناهار بتواند اخبار را دنبال کند.

به گزارش روزنامه نیویورک تایمز، ترامپ شبانه تنها و در لباس حمام به تماشای شبکه های خبری مشغول است.

دستیاران ترامپ جلسات خود را در تاریکی برگزار می کنند زیرا تاکنون موفق نشده اند نحوه روشن کردن لامپ های اتاق کابینه را متوجه شوند.

ترامپ دکوراسیون اتاق بیضی (Oval Office) (دفتر کار رییس جمهور ابالات متحده) را به سلیقه خود تغییر داده و پرده های قرمز رنگ اوباما را با پرده هایی طلایی رنگ تعویض کرده است.

با وجود تغییر دکوراسیون اتاق بیضی، ترامپ هنوز هم میز موسوم به رزلوت دسک (Resolute Desk) را که برای اولین بار توسط جکی کندی، همسر جان اف کندی، در این دفتر قرار داده شد را حفظ کرده که هدیه ملکه ویکتوریا بوده است.

اگر چه رسانه ها برای مدتی در مورد مجسمه ای که در اتاق بیضی قرار دارد دچار اشتباه شده بودند اما در نهایت مشخص شد که ترامپ مجسمه مارتین لوتر کینگ که باراک اوباما با خود به کاخ سفید آورده بود را حفظ کرده و مجسمه دیگری از وینستون چرچیل را نیز به دکوراسیون این اتاق اضافه کرده است.

همچنین ترامپ قالیچه سخنان معروف (quote rug) که سخنان رییس جمهورهای سابق آمریکا روی لبه های گرد آن نوشته شده بود را با یک قالی طلایی رنگ جایگزین کرده است که طراحی مشابهی مانند قالیچه تابش خورشید (sunburst) که در دوران جورج دبلیو بوش استفاده می شد دارد.

ترامپ تصویری از اندرو جکسون (Andrew Jackson)، اولین رییس جمهور پوپولیست ایالات متحده، را روی دیوار اتاق بیضی نصب کرده است.

انتشار: 2 تیر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1

به "تغییرات عجیبی که دونالد ترامپ در بدو ورود به کاخ سفید داد" امتیاز دهید

1 کاربر به "تغییرات عجیبی که دونالد ترامپ در بدو ورود به کاخ سفید داد" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات عجیبی که دونالد ترامپ در بدو ورود به کاخ سفید داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید