جادوگر نیستم، قولی برای قهرمانی تراکتورسازی نمی دهم

به گزارش خبرنگاران، جرج لیکنز درباره اینکه چه قولی برای تراکتورسازی می دهد، گفت: من جادوگر نیستم. هیچ قولی نمی دهم. تنها چیزی که می توانم قول بدهم این است از تمام تجربه خودم برای موفقیت تیم استفاده کنم. می دانم تمام هواداران تیم عاشق تراکتور هستند و با این تیم زندگی می نمایند.

جادوگر نیستم، قولی برای قهرمانی تراکتورسازی نمی دهم

وی به شوخی اضافه نمود: من با ادن آزار و وینسنت کمپانی (دو بازیکن تیم ملی بلژیک) برای حضور در تراکتورسازی صحبت کردم که برایشان سخت بود! این را به عنوان یک جوک گفتم.

سرمربی تراکتورسازی درباره میزان رضایتش از بازیکنان جدید این تیم تاکید نمود: از 5 بازیکنی که به ما اضافه شدند راضی هستم. خوشحالم خودشان را با تیم وفق دادند. اینکه در یک پست چند بازیکن دارم کارم را راحت تر می نماید. دوست دارم مثل هر تیمی 25 بازیکن داشته باشم که این رقابت بین بازیکنان در تیم باشد.

لیکنز در پاسخ به این سئوال که چرا به ساسان انصاری بازی نمی دهد تا از دو مهاجم در تراکتورسازی استفاده کند؟ گفت: در فوتبال فقط مهاجم نیست که گل می زند. سیستم معیار نیست که بگوییم حتما 1-3-2-4 بازی می کنیم. این سیستم شناور است. حتی سعی داریم خط دفاعی را طوری تمرین بدهیم که درهای دفاعی ما روی همه بسته باشد و گلی دریافت نکنیم.

وی اضافه نمود: در بازی دورتمند و تاتنهام، تاتنهام سه بر صفر برنده شد ولی با سیستم عجیب 1-6-3 بازی می کرد. همه چیز به مهاجم هدف معطوف نمی گردد.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این سئوال که تلفظ دقیق اسمش چیست؟ گفت: هم ژرژ درست است و هم جرج ولی قطعا جرج کلونی نیستم!

لیکنز درباره کوین کنستانت بازیکنی که قراردادش با تراکتورسازی تعلیق شد، توضیح داد: کنستانت آمادگی بازی برای ما را ندارد. برنامه های تخصصی و پزشکی برای این بازیکن در نظر گرفتیم. او به سطحی نرسیده است که برای تراکتور بازی کند. سعی می کنیم قدم به قدم جلو برویم.

وی همچنین در مورد اینکه چرا از احمد موسوی در دفاع راست بازی نمی نماید و دانیال اسماعیلی فر را در این بخش به کار می گیرد، اعلام کرد: از موسوی واقعا راضی هستم.او عملکرد خوبی در تمرینات دارد. دانیال اسماعیلی فر هم عملکرد خوبی داشت ولی الان در دفاع راست کارش را به خوبی انجام می دهد. اشکان دژاگه در پست وینگر راست بازی می نماید. خوشحالم بعد از جام ملت ها ملی پوشان با انگیزه بالا به ما اضافه شدند. می خواهم به کارلوس کی روش هم به خاطر عملکردش در هشت سال گذشته تبریک بگویم.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا باوجود خستگی برخی از بازیکنان در دیدار با استقلال دست به تعویض نزد و در لحظات پایانی علی عبدالله زاده را وارد زمین کرد؟ گفت: اول از همه به این خاطر که می خواهم برنده باشم. تیم ما بالانس بود. تراکتور در بازی با استقلال در ضربات مستقیم پیروز عمل می کرد و نیازی به تغییر نبود. دوست دارم بازیکنانم بازی هوشمندانه ای انجام بدهند.

سرمربی تراکتورسازی که شب گذشته در برنامه موج فوتبال حاضر شده بود، یادآور شد: خوشحالم بازیکنانم در دیدار با استقلال مقابل تماشاگران تمرکز داشتند و توانستند به بهترین شکل عمل نمایند. من 40 سال در فوتبال بوده ام. ورزشگاه های بزرگی مثل استادو فرانس بوده ام. چنین طرفدارانی در عمرم ندیده بودم.

لیکنز درباره حضورش در بازار تبریز هم گفت: من روز یکشنبه به بازار تبریز رفتم. می دانم این بزرگترین بازار جهان است. در این مدت 600 عکس از من گرفته شد. خوشحالی چهره مردم خستگی مرا می گیرد. انرژی مثبت مردم عالی بود. به خاطر اعتمادی که رئیس باشگاه و طرفداران به من داشتند خوشحالم. امیدوارم همان کاری را که در تیم ملی بلژیک کردم و تبدیل به بهترین تیم جهان شد را اینجا با تراکتورسازی انجام بدهم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جادوگر نیستم، قولی برای قهرمانی تراکتورسازی نمی دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جادوگر نیستم، قولی برای قهرمانی تراکتورسازی نمی دهم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید