خبرنگاران طرح توسعه درمانگاه فرهنگیان بروجرد نیازمند 40 میلیارد ریال اعتبار است

به گزارش مجله همراهان، بروجرد - خبرنگاران - مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: اجرای طرح توسعه درمانگاه فرهنگیان این شهرستان نیازمند 40 میلیارد ریال اعتبار است.

خبرنگاران طرح توسعه درمانگاه فرهنگیان بروجرد نیازمند 40 میلیارد ریال اعتبار است

محمد مهرافزون روز چهارشنبه در نشست بررسی توسعه درمانگاه فرهنگیان بروجرد در محل خانه معلم اضافه کرد: درمانگاه فرهنگیان بروجرد در سال 76 در زمینی به مساحت 300 متر مربع تأسیس شده که با توجه به توسعه شهر، افزایش جمعیت فرهنگیان جوابگوی نیاز نیست.

وی گفت: جمعیت فرهنگیان و بازنشستگان این شهر بیش از هفت هزار نفر است و با توجه به شبانه روزی بودن این درمانگاه تعداد مراجعان غیر فرهنگی به مرکز درمانی بسیار است.

مهرافزون ادامه داد: تلاش شده با اضافه کردن ساختمان خانه معلم در مجاورت این درمانگاه بر وسعت درمانگاه فرهنگیان اضافه کرده شود و بخش های بیشتری به آن اضافه شود.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد بیان نمود: اضافه کردن بخشهای آزمایشگاه بالینی و اسیب شناسی، رادیولوژی، فیزیوتراپی، سونوگرافی و کاردرمانی به مجموع این درمانگاه را از اولویت های ضروری است.

مهرافزون با اشاره به اینکه درمانگاه فرهنگیان بروجرد یکی از قدیمی ترین درمانگاه های فرهنگیان در غرب کشور و شهرستان است، اضافه کرد: تکریم شأن و جایگاه فرهنگیان را باید یک مسئله جدی برشمرد و مسئولین و مدیران باید برنامه هایی در راستای ارائه خدمات رفاهی و درمانی به شکل مناسب و بر حسب نیاز فرهنگیان تدوین و عملیاتی کنند.

مهرافزون تاکید کرد: سالانه بیش از 70 هزار تن از بیماران از این درمانگاه تخصصی خدمات لازم را دریافت می کنند.

وی مجموع فضای لازم برای آزمایشگاه را بیش از 200 متر مربع مطرح نمود و گفت: کارساخت خانه معلم جدید بروجرد هم اکنون در دست بررسی بوده و خانه معلم قدیم به دلیل مجاورت با درمانگاه فرهنگیان به این درمانگاه اضافه کرده شود.

6052/ 7273

منبع: ایرنا
انتشار: 15 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 240

به "خبرنگاران طرح توسعه درمانگاه فرهنگیان بروجرد نیازمند 40 میلیارد ریال اعتبار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران طرح توسعه درمانگاه فرهنگیان بروجرد نیازمند 40 میلیارد ریال اعتبار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید