داون: در حالت عادی هم تحریم های آمریکا ضد ایران غیرموجه است چه برسد به حالا

به گزارش مجله همراهان، یک روزنامه پاکستانی با انتقاد از تحریم های آمریکا علیه ایران نوشت، در حالی که ایران در حال مبارزه با ویروس کروناست، دولت ترامپ از تداوم تحریم ها و افزایش آن خبر می دهد.

داون: در حالت عادی هم تحریم های آمریکا ضد ایران غیرموجه است چه برسد به حالا

به گزارش گروه بین الملل مجله همراهان، یک روزنامه پاکستانی در مطلبی از تداوم تحریم های آمریکا علیه ایران در بحبوحه کوشش ها برای مهار ویروس کرونا انتقاد کرد.

روزنامه داون در شماره روز شنبه خود با اشاره مستقیم به آمریکا به عنوان کشوی که خواهان لغو تحریم های ایران در لحظات حس مبارزه با کرونا نیست، نوشت، با وجودی که ایران از جمله کشورهایی است که شدید ترین آسیب ها را از کرونا دیده، بازهم آمریکا از لغو تحریم های این کشور سر باز می زند و در همین زمینه برایان هوک نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران از تداوم فشار حداکثر بر این کشور خبر داده است.

به نوشته این روزنامه، در حالت عادی نیز اعمال تحریم ها علیه ایران اقدامی اشتباه و غیرموجه است.

روزنامه داون با اشاره به اختلافات چند دهه ای ایران و آمریکا نوشت، در این برهه کشورها باید اختلافات را کنار گذاشته و در پی یاری های بشردوستانه باشند.

شاه محمود قریشی وزیر خارجه پاکستان روز آدینه در پیغامی توئیتری اظهارات اخیر نخست وزیر کشورش درباره لزوم لغو تحریم های علیه ایران را تکرار کرد.

او در این پیغام توئیتری نوشت: تمام جامعه بین المللی در حال جنگیدن با یک همه گیری بی سابقه (ویروس کرونا) است. ما به عنوان رهبران (دنیا) باید در برهه ای با این چالش عظیم و سخت باید از خودمان نهایت شفقت را نشان دهیم. در این زمان پرمخاطره، تحریم ها علیه ایران باید برداشته شوند تا با این کار این کشور بتواند از منابعش برای نجات جان گرانبهای انسان ها استفاده کند. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 939

به "داون: در حالت عادی هم تحریم های آمریکا ضد ایران غیرموجه است چه برسد به حالا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داون: در حالت عادی هم تحریم های آمریکا ضد ایران غیرموجه است چه برسد به حالا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید