شیعی: امروز یا فردا در خصوص اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال به جمع بندی می رسیم

به گزارش مجله همراهان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال: امروز یا فردا جمع بندی نهایی در مورد اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال انجام می گردد و پس از آن اساسنامه برای فیفا ارسال خواهد شد.

شیعی: امروز یا فردا در خصوص اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال به جمع بندی می رسیم

به گزارش ، محمود شیعی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد تعلیق این فدراسیون، گفت: ما اصلا از تعلیق استقبال نخواهیم کرد و تصمیمی می گیریم که به نفع فوتبال کشورمان تمام گردد. امروز یا فردا جمع بندی نهایی در مورد اصلاح اساسنامه انجام و سپس برای فیفا ارسال خواهد شد.

او اضافه کرد: برای تمام اعضای مجمع نامه نوشته شده و تمامی آن ها در جریان تغییرات اساسنامه و ارسال آن به فیفا هستند. همچنین از تمامی اعضای مجمع در این خصوص نظرخواهی شده است.

شیعی درباره بازگشت کفاشیان به فدراسیون فوتبال، بیان نمود: ما فعلا جلسه هیئت رئیسه را برگزار نکرده ایم و بازگشت او هنوز مورد تایید مجمع قرار نگرفته است. تا زمانی که این جلسه برگزار نگردد نمی توان به جمع بندی نهایی رسید.

او درباره ارسال اساسنامه کشور کویت به جای فدراسیون ایران در سال 2018، گفت: من نسبت به این موضوع حضور ذهن ندارم و ارسال اساسنامه جزو وظایف هیئت رئیسه نیست. بعید می دانم چنین اتفاقی افتاده باشد. در اساسنامه ارسالی به فیفا، فدراسیون فوتبال به عنوان نهاد غیر عمومی معرفی شده است. باید مصلحت نظام و شرایط مملکت هم در نظر گرفته گردد.

شیعی بیان نمود: من این موضوع که برای هر برد تیم ملی 500 میلیون تومان به اسکوچیچ تعلق بگیرد را نشنیده ام.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1140

به "شیعی: امروز یا فردا در خصوص اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال به جمع بندی می رسیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیعی: امروز یا فردا در خصوص اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال به جمع بندی می رسیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید