مجمع عمومی فدراسیون اسکی برگزار گردید

به گزارش مجله همراهان، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون اسکی به صورت آنلاین برگزار گردید.

مجمع عمومی فدراسیون اسکی برگزار گردید

به گزارش مجله همراهان، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون اسکی، امروز (دوشنبه) به صورت آنلاین برگزار گردید. در این مجمع فعالیت های سال 98 فدراسیون مورد آنالیز نهاده شد و برنامه های سال 99 نیز مرور شد و اعضای مجمع به آن رای موافق دادند. همچنین گزارش حسابرس مستقل و بازرس فدراسیون در مجمع قرائت شد.

از طرفی روسای هیات های استانی، نماینده داوران و نماینده ورزشکاران نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

عبدی افتخاری، رئیس فدراسیون اسکی دراین مجمع گفت: در سال 98 تا پیش از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی پیست های اسکی تقریباً تمامی برنامه های خود را انجام دادیم. متاسفانه با شیوع ویروس کرونا دو ماه ارزشمند را برای فعالیت اسکی از دست دادیم و اگر شرایط برای برگزاری تمرینات و مسابقات فراهم باشد سعی می کنیم عقب افتادگی سال گذشته را جبران کنیم.

او اضافه نمود: سال گذشته رویدادهای مهمی را داشتیم که از جمله آنها می توان به المپیک زمستانی جوانان و جام دنیای اسکی روی چمن اشاره نمود که ورزشکاران ایران توانستند به چندین مدال ارزشمند در مسابقات جام دنیای اسکی چمن دست یابند. علاوه بر این بخش عمده ای از فعالیت های فدراسیون اسکی سرمایه گذاری بر روی رده سنی پایه و استعدادیابی است.

افتخاری گفت: سال گذشته نیز به هیأت های اسکی سراسر کشور لوازم و تجهیزات ارسال کردیم و شاهد فعالیت بسیار خوبی در اسکی سراسر کشور هستیم. سال جاری برای اسکی کشور سال بسیار مهمی است و با توجه به در پیش بودن مسابقات قهرمانی دنیا و فاصله یک ساله تا المپیک زمستانی، باید تمامی توان خود را برای سال جاری به کار ببندیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1175

به "مجمع عمومی فدراسیون اسکی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجمع عمومی فدراسیون اسکی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید