واکنش وزیر دفاع به تحریم 18 بانک ایرانی از سوی آمریکا

به گزارش مجله همراهان، خبرنگاران : وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: دشمن ما را برای این تحریم نمی کند که چیزی به دست ما نرسد بلکه تحریم آنان برای این است که نتوانیم صادرات کنیم چون آنها از صادرات ما می ترسند.

واکنش وزیر دفاع به تحریم 18 بانک ایرانی از سوی آمریکا

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، سرتیپ امیر حاتمی عصر یکشنبه در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با وزارت راه و شهرسازی که در ساختمان مرکزی راه آهن تهران برگزار گردید، با اشاره به اهمیت حرکت در راستا جهاد و خودکفایی گفت: امروز گزینه اصلی روی میز ما در قبال دشمنانی که با نهایت وحشی گری و خباثت هر آنچه که می توانند جهت تضعیف ملت ایران انجام می دهند، فعالیت در حوزه جهاد و خودکفایی است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اضافه نمود: ملت ایران این دشمنی ها را فراموش نخواهد کرد و این اقدامات خصمانه در سینه های ما به جای خواهد ماند؛ چرا که وحشیانه تروریسم مالی را در این برهه از زمان بر ملت ما تحریم کردند.

حاتمی گفت: امروز ملت ایران در شرایطی تحریم ها را تحمل می نماید که بسکمک از ملت ها به راحتی به دارو، علم و فناوری و منابع دسترسی دارند و دشمنان در چنین وضعیتی نهایت کوشش خود را کردند تا ملت ما را از ابتدایی ترین حقوق طبیعی محروم نمایند.

وی اضافه نمود: دشمنان بدانند اگر این کارها را می نمایند تا ملت ایران تسلیم گردد قطعا به جایی نخواهند رسید چرا که ما نسبت به تاریخ کشور و دنیا مطلع هستیم و می دانیم که حتی کوتاه آمدن برابر چنین موجودات وحشی و خبیثی چیزی جز ذلت و پایمال شدن در بر نخواهد داشت.

وزیر دفاع اضافه نمود: ما در قبال جنگ مالی که دشمنان علیه کشور ما به راه انداخته اند جهادی عمل می کنیم و به عنوان بخش دفاعی این اطمینان را می دهیم که همیشه در کنار شما خواهیم بود و شما نیز در این راستا 40 ساله ای که تا به امروز طی نموده اید قطعاً به افق های روشنی دست خواهید یافت و با کوشش خود و کسب موفقیت های روز افزون بر دهان دشمنان خبیث خواهید زد.

حاتمی گفت: ما نه برای منفعت بلکه برای مشارکت در این کار جهادی، با کوله باری از تجربه و داشته های مان در کنار شما هستیم و شما را در این نبرد مالی و صنعتی حمایت می کنیم.

وزیر کشور توضیح داد: دشمنان در 40 سال گذشته می خواستند با ایجاد جنگ کشور ما را در محرومیت و محدودیت قرار دهند در صورتی که ملت ما این جنگ را به یک فرصت و یک جهاد و یک دفاع مقدس تبدیل کرد.

وی با اشاره به تحریم های جدید انجام شده گفت: در چند روز گذشته نیز برای چندمین بار کشور را تحریم کردند و ما این تحریم ها را به هیچ وجه به حساب نخواهیم آورد، دشمن ما را برای این تحریم نمی نماید که چیزی به دست ما نرسد تحریم آنان برای این است که ما نتوانیم صادرات کنیم آنها از صادرات ما می ترسند.

حاتمی گفت: امروز وزارت دفاع با تمام ظرفیت ها در خدمت شما هست و شما را در این راستا مهم کمک می نماید.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1291

به "واکنش وزیر دفاع به تحریم 18 بانک ایرانی از سوی آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وزیر دفاع به تحریم 18 بانک ایرانی از سوی آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید