واکنش پاری سن ژرمن به پیشنهاد بارسلونا برای خرید نیمار

به گزارش مجله همراهان، باشگاه پاری سن ژرمن به زودی پاسخ آخرین پیشنهاد بارسلونا برای خرید نیمار را خواهد داد.

واکنش پاری سن ژرمن به پیشنهاد بارسلونا برای خرید نیمار

به گزارش مجله همراهان و به نقل از اکیپ، داستان بازگشت نیمار به بارسلونا همچنان ادامه دارد. باشگاه بارسلونا سخت در کوشش است که تا زمینه بازگشت نیمار به نوکمپ را فراهم کند. در جلسه اخیر مدیران بارسلونا با باشگاه پاری سن ژرمن رقم 180 میلیون یورو برای خرید نیمار به تیم پاریسی ارائه شد.

لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن به پیشنهاد بارسلونا واکنش کوتاهی از خود نشان داد. او گفت: در فروش نیمار عجله ای نداریم. با صبر و حوصله زیاد این پیشنهاد را آنالیز می کنیم و جواب نهایی را خواهیم داد.

بارسلونا برای جذب نیمار ابتدا پیشنهاد معاوضه او را داد و بعد از آن هم خرید قرضی اما پاری سن ژرمن هر دو پیشنهاد را رد کرد چرا که تنها می خواهد نیمار را به صورت دائمی بفروشد و همین باعث شد تا بارسلونا هم پیشنهاد نهایی خود را ارائه دهد و منتظر پاسخ نهایی پاری سن ژرمن باقی بماند.

باشگاه پاری سن ژرمن به خاطر حاشیه سازی های اخیر نیمار اجازه نداده که او در فصل جاری لوشامپیونه به میدان برود. آسیب دیدگی ام باپه و کاوانی باعث شده تا مدیران پاری سن ژرمن در فروش نیمار دچار شک و تردید شوند و باید دید که در نهایت چه تصمیمی برای این بازیکن گرفته می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 2 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 319

به "واکنش پاری سن ژرمن به پیشنهاد بارسلونا برای خرید نیمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش پاری سن ژرمن به پیشنهاد بارسلونا برای خرید نیمار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید