انتها فرار 32 ساله قاتل زن همسایه

به گزارش مجله همراهان، سارق نوجوانی که 32 سال قبل در همسایگی شان دست به جنایت زده بود، در آستانه مجازات قصاص نهاده شد.

انتها فرار 32 ساله قاتل زن همسایه

به گزارش، این قاتل در حالی در دادگاه از خود دفاع خواهد نمود که اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته اند.

رامین 50 ساله، 32سال قبل وقتی که 18 سال داشت، پیرزن همسایه را با طمع دزدیدن پول هایش کشت و گریخت و پلیس نتوانست ردی از وی پیدا کند.

رامین که زندگی مخفیانه را در پیش گرفته و در این سال ها صاحب همسر و دو فرزند شده است، انتها دوم تیرماه سال 96 مقابل آژانسی که در آن با ماشین کار می کرد، در شرق تهران ردیابی و بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد.

وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: زمانی که 18 ساله بودم، خانه مان در یاخچی آباد بود و پدرم وضع اقتصادی خوبی نداشت. یک روز پدرم با من بحث کرد و مرا از خانه بیرون انداخت. من همان موقع به خانه خواهرم در عبدل آباد رفتم و چند روزی را آن جا ماندم. خواهرم می گفت پیرزن همسایه وضع اقتصادی خوبی دارد. یک روز که مقابل در خانه خواهرم نشسته بودم، یک موتوری را دیدم که مقابل خانه پیرزن همسایه آمد و 250هزار تومان پول به او داد. همان موقع پیرزن به داخل خانه رفت و دقایقی بعد همراه با بزش به داخل کوچه برگشت. او مقداری علف به بزش داد و به خانه برگشت.

وی ادامه داد: من کنار دیوار نشسته بودم و نگاه می کردم. همان موقع فکر سرقت پول های پیرزن به سرم زد و تصمیم گرفتم وارد خانه او بشوم، دست و پایش را ببندم و پول هایش را بدزدم. به محض این که پیرزن به داخل حیاط خانه اش برگشت پشت سر او به داخل حیاط رفتم، اما او مرا دید وشروع به فحاشی کرد. او مرا به بیرون از خانه هل داد که روی زمین افتادم. همان موقع چاقوی 20 سانتی متری را دیدم که روی زمین افتاده بود. چاقو را برداشتم. پیرزن می خواست هر طور شده چاقو را از دستم بگیرد. تیغه چاقو در دستان او بود که چاقو را کشیدم و دستش برید.

این متهم ادامه داد:پیرزن فریاد کشید و به سمت حمام خانه اش فرار کرد. من همان لحظه او را تعقیب کردم و مقابل در حمام چهار یا پنج ضربه به او زدم. من فکر نمی کردم اون مرده باشد. دست اش را با پارچه ای به شیر آب حمام بستم و چاقو را شستم. من همه اتاق ها را گشتم تا شاید پول را پیدا کنم، اما هیچ اثری از پول ها نبود. به خانه خواهرم برگشتم و تلفنی ماجرا را به مادرم گفتم. من، مادر و خواهرم را تهدید کردم در این باره به کسی حرفی نزنند.

رامین ادامه داد:من همان روز به خانه پدرم برگشتم. خواهرم می گفت، پسر پیرزن وقتی به خانه برگشته و به ماجرای قتل پی برده، پلیس را آگاه نموده است. من بعد از این ماجرا چند سال برای کار به شهرستان رفتم و وقتی فهمیدم آب ها از آسیاب افتاده و پلیس ردی از قاتل پیرزن پیدا ننموده است، به تهران برگشتم، ازدواج کردم و صاحب فرزند شدم، ولی در این سال ها همواره حرف های مادرم درگوشم بود که می گفت خون پاگیر است و بالاخره یک روز دستگیر می شوم. حالا بیش از 30 سال از این ماجرا گذشته و من خیلی پشیمانم. من از روی بچگی دست به چنین اشتباهی زدم.

به دنبال اعتراف های این مرد، درحالی برایش کیفرخواست صادر و پرونده اش به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد که فرزندان قربانی برای وی حکم قصاص خواسته اند. پسر قربانی پس از شناسایی قاتل مادرش به ماموران گفت: من و همسرم برای شرکت در مراسم ختم یکی از بستگان به شهرستان خدابنده رفته و دختر دو ساله ام را پیش مادرم گذاشته بودیم تا این که همسایه ها با من تماس گرفتند و گفتند مادرم کشته شده است.

من و همسرم بلافاصله به خانه برگشتیم و پلیس را آگاه کردیم، اما در این سال ها هیچ ردی از قاتل مادرمان به دست نیامد. پلیس بعد از این سال ها با اظهارات یکی از همسایه ها که قاتل نوجوان را هنگام خروج از خانه مان دیده بود، توانست رد رامین را پیدا کند. اگرچه 32 سال از این ماجرا گذشته است و من خودم سالخورده شده ام، اما برای قاتل مادرم اشد مجازات را می خواهم.

با این درخواست، قرار شد رامین محاکمه گردد، اما با مرگ یکی از اولیای دم، پرونده به دادسرا برگردانده شد تا بعد از انحصار وراثت و تعیین شدن درخواست اولیای دم جدید، رامین از خود دفاع کند.

منبع: خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 454

به "انتها فرار 32 ساله قاتل زن همسایه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها فرار 32 ساله قاتل زن همسایه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید