7 طرح مالی دامغان 197 میلیارد تومان اعتبار رونق فراوری گرفت

به گزارش مجله همراهان، معاون مالی استاندار سمنان ضمن بیان این که برای هفت طرح مالی در دامغان 197 میلیارد تومان اعتبار رونق فراوری پرداخت شده است، گفت: رشد صنعتی در این طرح ها دیده شده است.

7 طرح مالی دامغان 197 میلیارد تومان اعتبار رونق فراوری گرفت

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی کاتالوگ ارزان از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از مهر، حشمت الله عسگری گفت: برای هفت طرح مالی دامغان 197 میلیارد تومان اعتبار رونق فراوری پرداخت شده است، 135 میلیارد تومان برای 13 طرح فراوریی و صنعتی و از محل اعتبارات بند الف تبصره 18 اعتبار پیش بینی و پرداخت شد.

وی گفت: 2.3 میلیارد تومان اعتبار برای 23 طرح مشاغل خانگی دامغان پرداخت شد و همچنین برای پرداخت اعتبار 24 طرح دیگر در حوزه مشاغل خانگی دامغان اقدام شده است.

منطقه ویژه مالی دامغان در حال آماده سازی

معاون مالی استاندار سمنان با اشاره به این که 40 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات اشتغال روستایی برای 300 طرح دامغان اختصاص یافت و پرداخت شد، گفت: این میزان اعتبار به 523 نفر دامغانی که در قالب طرح های اشتغال روستایی پرونده تشکیل داده و از سوی بانک های عامل پرداخت شد.

عسگری به آماده سازی منطقه ویژه مالی دامغان اشاره داشت و اضافه کرد: برنامه ای توسعه ای شهرستان به صورت جدی در حال انجام است و سه گام از هشت برنامه عملیاتی شامل معدن، نیروگاه خورشیدی و گلخانه ای در دامغان به صورت جدی در دستور کار واقع شده است.

وی گفت: معدن و فرآوری از دیگر اقدامات و برنامه های توسعه ای دامغان است که مدنظر واقع شده است، با پیگیری های اجرا شده 13 واحد معدنی دامغان ارتقای ظرفیت یافته و هفت واحد معدنی دیگر از حالت رکود خارج شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 897

به "7 طرح مالی دامغان 197 میلیارد تومان اعتبار رونق فراوری گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 طرح مالی دامغان 197 میلیارد تومان اعتبار رونق فراوری گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید