ادامه بی توجهی بعضی از مربیان لیگ رجحان به حضور در نشست های خبری، سازمان لیگ همچنان منفعل است

به گزارش مجله همراهان، ربیعی در چندبازی ابتدای فصل خودش در نشست خبری حاضر می شد اما در دو هفته اخیر از حضور در نشست های خبری امتناع نموده و باید گفت برای یک مربی تازه وارد به لیگ برتر خوب نیست در ابتدای کار فرایند مربیان با تجربه و خیلی قدیمی را در پیش بگیرد.

ادامه بی توجهی بعضی از مربیان لیگ رجحان به حضور در نشست های خبری، سازمان لیگ همچنان منفعل است

بسیاری از سرمربیان لیگ رجحان به حضور در نشست های خبری قبل یا بعد از مسابقات بی توجه هستند و ضروری است که سازمان لیگ در این مورد فکری اساسی کند.

به گزارش فارس، برگزاری نشست های خبری قبل و بعد از مسابقات لیگ برتر در هیچ هفته ای نیست که مسئله ای نداشته باشد و در واقع می توان گفت هفته ای در لیگ برتر دیده نشده که نشست های خبری آن به صورت روتین و استاندارد برگزار شوند.

در راستای عدم حضور بعضی از مربیان لیگ رجحان در نشست های خبری در هفته های گذشته و با وجود انتقاداتی که به این غیبت ها شده باز روز گذشته شاهد غیبت امیر قلعه نویی و محمد ربیعی، رسول خطیبی سرمربیان تیم های گل گهر و مس رفسنجان و آلومینیوم بودیم. البته وحید بیاتلو هم نتوانست به موقع به زمان نشست خبری در اراک برسد.

البته ربیعی در چندبازی ابتدای فصل خودش در نشست خبری حاضر می شد اما در دو هفته اخیر از حضور در نشست های خبری امتناع نموده و باید گفت برای یک مربی تازه وارد به لیگ برتر خوب نیست در ابتدای کار فرایند مربیان با تجربه و خیلی قدیمی را در پیش بگیرد.

با وجود تکرار این رفتارها سازمان لیگ همچنان نسبت به این غیبت ها فقط به شعار برخورد با مربیان اکتفا نموده و در عمل نشانی از برخورد با این مربیان نیست.

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1417

به "ادامه بی توجهی بعضی از مربیان لیگ رجحان به حضور در نشست های خبری، سازمان لیگ همچنان منفعل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه بی توجهی بعضی از مربیان لیگ رجحان به حضور در نشست های خبری، سازمان لیگ همچنان منفعل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید