مقالات گردشگری

آمریکا: هنوز هیچ تصمیمی درباره نظامیان مستقر در افغانستان نگرفته ایم

به دنبال درز یک نامه دیپلماتیک به مطبوعات، آمریکا بیان کرد هنوز هیچ تصمیمی درخصوص شرایط نیروهای آمریکایی در افغانستان در آستانه ضرب الاجل اول مه برای خروج آنها از این کشور اتخاذ نشده است.

22 فروردین 1400

مدرسه تقوی، اولین مدرسه دخترانه گرگان

این بنای تاریخی که در محدوده شهر تاریخی استرآباد (گرگان) قرار گرفته است متعلق به اواخر قاجاریه بوده و در 25 اسفندماه 1380 با شماره 5420 در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.

22 فروردین 1400

خشم اروپا و همسایگان آلمان از اجرای طرح تشدید کنترل های مرزی برای مهار کرونا

همسایگان آلمان و کمیسیون اروپایی انتقاد شدیدی به طرح تشدید کنترل های مرزی در آلمان برای مهار کرونا وارد نموده و درباره عواقب آن هشدار داده اند.

16 فروردین 1400

اجازه ندهید دزدها برنده شوند

خبرنگاران/اصفهان پرویز تناولی به اظهارات مدیرکل امور ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری اصفهان که پس از سرقت سه بارۀ بخش میانی تقدیس راه چاره را انتقال تندیس های ارزشمند سطح شهر به موزه دانسته بود، واکنش نشان داد.

12 فروردین 1400

آیا چاپ هنوز زنده است ؟

ما ممکن است در عصر دیجیتالی زندگی کنیم، اما بازاریابی چاپ همچنان مثل همواره محبوب و لازم است آمار خودشان گویای همه چیز هستند:

10 فروردین 1400

حرکت به سمت بنادر نسل سوم در دستور کار قرار گرفته است

تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی گفت حرکت به سمت بنادر نسل سوم در دستور کار وزارت راه و شهرسازی است و این مهم در چارچوب بهره گیری از امکانات و زیبایی های طبیعی دریا و سواحل باید اجرایی گردد.

4 فروردین 1400

12 موزه شگفت انگیر و معروف لندن در کل اروپا

لندن شهری دیدنی با موزه های متعدد است. موزه های لندن بسیار متنوع و دیدنی هستند و در آن ها می توانید شگفتی های تاریخ، طبیعت و فناوری مدرن را تماشا کنید. لندن پایتخت بریتانیا، جاذبه های گردشکری متنوعی دارد.

2 فروردین 1400

دریاچه ای پنهان وسط صحرای چین!

یکی از نقاط دیدنی و معروف چین دریاچه ای است پنهان در وسط صحرایی که از دور دست ها هیچ کس تصورش را هم نمیکند چنین صحنه زیبایی را ببیند اما با نزدیک شدن به وسط صحرا برکه ای شبیه هلال ماه نمایان می گردد که تصاویرش را در این بخش از دیدنی های دنیا در نمناک خواهید...

27 اسفند 1399

توضیحات حدادعادل درباره عدم دیدار پوتین و قالیباف

تهران (پانا) - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می گوید وزارت خارجه روسیه اعلام نموده که هر مقام خارجی قصد ملاقات با پوتین را دارد باید دو هفته قرنطینه باشد و آقای قالیباف هم در برنامه ریزی که داشت نمی توانست این دوهفته را طی کند و ملاقات انجام نشد.

25 اسفند 1399

بوکس ایران، سوریه را ناک اوت کرد

تهران (پانا) - بوکسورهای کشورمان در دیداری تدارکاتی از سد تیم سوریه گذشتند.

24 اسفند 1399

درخواست وزیر بهداشت از شرکت کنندگان راهپیمایی خودرویی و موتوری

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر بهداشت از مردم خواست امروز در مراسم راهپیمایی خودرویی و موتوری خود شیوه نامه ها را به گونه ای رعایت نمایند که مدافعان سلامت در بیمارستان ها متحمل زحمت بیشتری نشوند.

22 اسفند 1399

مجسمه پردردسر ترامپ جمع شد!

یک موزه در پاریس قبل از مراسم تحلیف جو بایدن مجسمه ترامپ را روانه انبار کرد.

2 اسفند 1399

تست روانشناسی بر اساس علم کیمیاگری

زئوس خدایی است که تعلیم و ذهن را اداره می نماید. بنابراین، این نماد به شما می گوید که موفقیت ها و سرمایه ای که کسب نموده اید از تجربیات زندگی شخصی شما حاصل می گردد.

30 بهمن 1399

شرایط دریافت وام بانکی ، کدام بانک ها وام 300 میلیونی می دهد؟

به گزارش خبرنگاران، شاید در موقعیتی قرار گرفته باشید که لازم باشد خانه و یا آپارتمان خود را تعمیر کنید؛ از رفع خرابی هایی چون نشست دیوارها گرفته تا تعمیراتی برای نوسازی منزل و رنگ زدن دیوارها. در چنین شرایطی اگر در تامین هزینه ها به مشکل بخورید می توانید...

29 بهمن 1399

چشمه تلخاب از جاذبه های طبیعی فشم

چشمه تلخاب از جاذبه های طبیعی اطراف فشم است که مورد توجه بسیاری از گردشگران ایرانی و البته بازدید کنندگان خارجی قرار گرفته است.

22 بهمن 1399

مقاله: سه نکته مهم برای خرید کسب و کار در کانادا برای اهداف مهاجرتی

هنگام آنالیز مدارک مالیات شرکت، به برنامه 100 و برنامه 125 بسیار دقت نمایید و اعداد گزارش شده فروش ناخالص شرکت طی سال اخیر را آنالیز کنید. همچنین حتماً مدارک اخیر GST/HST را آنالیز نمایید تا اطلاعاتی کلی درباره حجم فروش فعلی به دست بیاورید.

18 بهمن 1399

خطرناک ترین مقاصد گردشگری دنیا

اگر از آن دسته هستید که ترجیح می دهید تعطیلات خود را با هیجان و کمی ترس بگذرانید، خوب است برخی از مقاصد گردشگری در جهان با این ویژگی ها را بشناسید. برخی از این اماکن به قدری خطرناک هستند که ورود به آنها به صورت مطلق ممنوع است و رفتن به برخی دیگر از آن ها،...

17 بهمن 1399

لغو تمامی پرواز های خارجی در ژاپن به دلیل شیوع کرونای انگلیسی

با گسترش شیوع ویروس کرونای انگلیسی در جهان، ژاپن تمام پرواز ها از مبدأ کشور های خارجی را لغو کرد.

15 بهمن 1399

جزئیات وام جدید کرونا، تسهیلات کرونایی به صورت بنگاه محور پرداخت می شود

مدیر کل دفتر سیاستگذاری و توسعه اشتغال وزارت کار درباره جزئیاتی جدید از تسهیلات کرونایی گفت: تسهیلات کرونایی جدید ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، بنگاه محور است.

14 بهمن 1399

سفر به آمریکا: اپلیکیشن های برتر برای سفر به نیویورک

نیویورک یکی از شلوغ ترین و توریستی ترین شهرهای جهان است که نه تنها گردشگران، بلکه ساکنین این شهر را نیز در بسیاری موارد به دردسر می اندازد. در ادامه به معرفی اپ هایی می پردازیم که به کاربران یاری می نمایند تا اقامت راحت تری در نیویورک داشته باشند.

27 دی 1399
تعداد: (295)