مقالات گردشگری

پرسپولیس فقط به بازیکنان ایرانی اش پول داد

آن 20 درصدی که باشگاه برای پرداختش آن هم سر و صدا به پا کرد، فقط به بازیکنان ایرانی تیم پرداخت گردیده و خارجی ها از آن بی نصیب مانده اند.

10 آذر 1397

سفر نانوروبات ها به رگ های بدن بیماران ، تشخیص سریع تر بیماری ها ، ارسال داروی موضعی برای بهبودی کامل

گروهی از پژوهشگران چینی نوعی نانوروبات طراحی نموده اند که مانند ماهی در رگ های بدن بیمار حرکت می نماید و انواع وظایف پیچیده پزشکی را انجام دهد.

5 آذر 1397

پوتین برنامه ای برای سفر به کره شمالی ندارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، دیمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز دوشنبه از عدم تصمیم رئیس جمهوری این کشور برای سفر به کره شمالی در 9 سپتامبر امسال میلادی اطلاع داد.

3 آذر 1397

هیچ کشور ثالثی نمی تواند بر روابط ایران وپاکستان تاثیرمنفی بگذارد

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد ظریف در ادامه دیدار های خود در سفر به پاکستان با مخدوم شاه محمود قریشی همتای پاکستانی خود دیدار و مصاحبه کرد.

22 آبان 1397

مسیر گردشگری ملک سویی مشگین شهر در حال احداث است

سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: مسیر گردشگری دیزو به ملک سویی مشگین شهر توسط پیمانکار بخش خصوصی در حال احداث است.

25 مهر 1397

دریاچه صورتی در مکزیک

به دنبال مکانی بگردید که در اینستاگرام شما غذا ایجاد کند ، جالب‌تر به نظر می‌رسد ؟ این مرداب صورتی در مکزیک ممکن است بهترین مکان برای شما باشد . خیلی صورتی است که بیشتر مردم احساس کنند که آن‌ها از این دنیا رفته‌اند و به مکان دیگری رفته‌اند .

14 شهریور 1397

تروسمو مقصد بعدی مورد علاقه شما، نروژ

Tromso , نروژ . Tromso که به عنوان پایتخت قطب شمال نیز شناخته می‌شود , مقصد بعدی مورد علاقه بعدی شما است . بزرگ‌ترین شهر در شمال نروژ بهترین مکان برای تحسین شفق شمالی است - یکی از جاذبه‌های اصلی در مدار قطب شمال . در ضمن Tromso در منطقه‌ای که در آن نور شمالی حدود...

29 مرداد 1397

ورنازا در ایتالیا

Vernazza , لیگوریا , ایتالیا . این شهر یکی از شهرک‌های نمادین Cinque Terre است که شامل Manarola و Riomaggiore نیز می‌شود . این شهر که در ریوی ایتالیا واقع شده‌است , دارای ترافیک صفر است و یک روستای ایتالیایی واقعی است - پس از آن که در سال 1500 میلادی تاسیس شد , این روستا یک هدف...

25 مرداد 1397