فرهنگ و هنر

تفریحات جالب در بالی اندونزی

تفریحات جالب در بالیخواه شما برای سفری یک هفته ای با عنوان ماه عسل به بالی آمده باشید یا آن را در قالب سفری یک ساله به دور جهان بازدید می کنید، تمامی خواسته هایتان را در این محل خواهید یافت. در جزیره بالی امکانات اقامتی مطابق با هر بودجه ای از میهمان خانه...

24 آذر 1398

یا بن الزهرا هزار کتاب برای توضیح تنهایی ات کافی نیست

کاربران فضای مجازی با داغ کردن هشتگ #مدینه-شهر-تنهایی دلنوشته های خود را به اشتراک گذاشتند.

24 آذر 1398

این خانه ها انرژی مثبت دارند، سرپناهی از جنس خورشید

به گزارش خبرنگاران، یک دهه قبل کسی تصور نمی کرد استفاده از پنل های خورشیدی برای تامین انرژی مورد نیاز ساختمان به چنین روند عظیمی تبدیل شود. در ابتدا بیشتر اوقات از پنل های خورشیدی برای خانه هایی در مناطق دورافتاده استفاده می شد. اما با گسترش فناوری های...

23 آذر 1398

تور کانادای شهرام ناظری و حافظ ناظری از نیمه مهر

خبرگزاری ایلنا: پس از اجرای تور ناگفته در ایران و بعد از گذشت چهار سال از آخرین کنسرت بین المللی ناظری ها در کانادا که همزمان با انتشار آلبوم ناگفته انجام شد، به زودی کنسرت شهرام ناظری و حافظ ناظری در پنج شهر کانادا به اجرا درمی آید.

20 آذر 1398

جزئیاتی از حقایق تاریخ امپراتوری هخامنشی، صندلی ویژه زنان در الواح تخت جمشید

الواح هخامنشی حقایق جزئیات تاریخ این امپراتوری را حتی درباره زنان بازگو می نمایند. مادرانی که در تخت جمشید کار می کردند پس از فرزنددار شدن پاداش می گرفتند و زنان نقش مهمی در اقتصاد این دوران داشتند.

17 آذر 1398

تفاوت تور ویتنام و کامبوج خبرنگاران با تورهای دیگر همکاران در چیست؟

1- بازدید از تونلهای کوچی، جبهه زیرزمینی جنگ ویتنام و آمریکا:تونل های شگفت انگیز کوچی شبکه گسترده ای از کانالهای زیرزمینی هستند که تا 3 طبقه عمق دارند و در جنگ ویتنام و آمریکا توسط سربازان ویتکونگـ حفر شده اند.گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای بازدید...

11 آذر 1398

13 تجربه بی نظیر در سفر به ویتنام که نباید از دست بدهید

ویتنام یکی از محبوب ترین مقصدهای گردشگری در آسیا است. تجربیات خاص و متفاوتی در سفر به ویتنام در انتظار گردشگران است.

9 آذر 1398

فیلم ، گردشگران در ونیز چکمه پوش شدند ، هتل ها چکمه های لاستیکی توزیع کردند

گردشگران و ساکنان شهر ونیز ایتالیا چکمه پوش به خیابان ها آمدند.

8 آذر 1398

نوزدهمین بازار فیلم ایران شروع به کار کرد

به گزارش خبرنگاران، بعدازظهر امروز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه نوزدهمین بازار بین المللی فیلم ایران در سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر در کاخ جشنواره واقع در پردیس سینمایی چارسو شروع به کار کرد.

2 آذر 1398

7 دلیل برای سفر به هند

چرا هند را برای سفر انتخاب کنیم؟هند کشور هزار رنگ و هفتاد و دو ملت است، مقصدی که تقریبا پای آرزوهای سفر هر گردشگری بنشینید، نامش را می شنوید. سرزمین پهناوری که مملو از جاذبه های تاریخی و فرهنگی است. جایی که در آن تنوع آداب و رسوم با سنت های کهن شکل متفاوتی...

28 آبان 1398

شروع عملیات مرمت ماذنه ایوان استاد در مسجد جامع عتیق اصفهان

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان از شروع عملیات مرمت ماذنه ایوان استاد در مجموعه جهانی مسجد جامع عتیق اصفهان اطلاع داد.

23 آبان 1398

آتش سوزی و جنگ، عامل تخریب قلعه باستانی لیسار گیلان بوده است

یافته ها و پژوهش باستان شناسی که به منظور مشخص عرصه، پیشنهاد حریم و مرمت قلعه لیسار در گیلان انجام شد، نشان داد این قلعه براثر آتش سوزی و جنگ تخریب شده است.

22 آبان 1398

آغازبه کار نخستین سمن گردشگری در شهرستان کاشمر

نخستین سازمان مردم نهاد گردشگری با عنوان انجمن یادآوران میراث دیار طرثیث در کاشمر افتتاح شد.

20 آبان 1398

وزیر صنعت از غرفه اتاق بازرگانی یاسوج در نمایشگاه عمان بازدید کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت از غرفه اتاق بازرگانی یاسوج در نمایشگاه بین المللی عمان بازدید کرد.

17 آبان 1398

خیلی ها آرزوی راه رفتن روی این پل ها را دارند!

پل های زیباپل را برای اتصال بین دو نقطه می سازنند تا به راحتی بتوان برای رد شدن از جاههایی مثل دریا، رودخانه و کوه ها از روی پل عبور کرد. برخی از پل ها آنقدر معماری زیبایی دارند که مثل یک جاذبه گردشگری محلی برای بازدید گردشگران می شوند، علاوه بر پل های...

14 آبان 1398

سفری که آرزوی مرتضی پاشایی بود

مجله مهر: قرار بود او هم همراه ما در این سفر باشد. مادر مرتضی پاشایی با چشم هایی خیس، این را می گوید. او از سفری حرف می زند که قرار بوده با همراهی مرتضی و پدرش باشد. اما شدت دریافت عوارض سرطان، مرتضی را روی تخت بیمارستان فرستاده و آن ها را راهی سفر نموده....

14 آبان 1398

فیلم سازی با دغدغه مهاجرت

ملیحه مومن پور- البرز - خبرنگار: محمدعلی حسینی متولد سال 66 زاهدان، فارغ التحصیل رشته سینما و از هنرجویان انجمن سینمای جوان استان البرز است.

13 آبان 1398

دی لینک DWR-M961: اینترنت 4G و TD-LTE با هم در مودم روتری رده بالا

مدت ها است بازار ایران تشنه عرضه مودمی است که از فرکانس های اینترنت موبایل 4G و TD-LTE با هم پشتیبانی کند ولی قفل شده توسط یک برند و اپراتور یا اصطلاحا لاک شده نباشد.

12 آبان 1398

رمز اصلی پیروزی در دفاع مقدس

در هفته دفاع مقدس قرار داریم. 39 سال از شروع و 31 سال از سرانجام جنگ می گذرد، اما هنوز این دوران به صورت ذخیره استراتژیک مورد استفاده ملت ایران در مواجهه با خطرات و مسائل است.

11 آبان 1398

سازمان سیا هم آرگو را نادرست خواند، کسی به گروگان ها تیراندازی نکرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایندی وایر، سازمان سیا دیروز انتقادهایی را بر فیلم آرگو محصول سال 2012 که پیروز به کسب جایزه اسکار شد، منتشر کرد.

10 آبان 1398
تعداد: (90)