بسته الحاقی بعدی دنیای وارکرفت به نام Dragonflight رونمایی شد

به گزارش مجله همراهان، بلیزارد چندی پیش از جدیدترین بسته الحاقی بازی دنیای وارکرفت (World of Warcraft) رونمایی کرد. نام آن نیز پرواز اژدها (Dragon Flight) است. خبر عرضه این بسته الحاقی در یک برنامه زنده چندی پیش اعلام شد.

بسته الحاقی بعدی دنیای وارکرفت به نام Dragonflight رونمایی شد

معرفی این محتوای تازه در قالب یک ویدئو بود. در این ویدئو به تاریخچه ازراث (Azeroth) نگاهی انداخته می شود. در ادامه توضیح داده می شود که چگونه اژدهایان به دنیای این بازی بازگشته اند. در اصل پرواز اژدها، تمرکز زیادی روی این موجودات دارد. حال اژدها یکی از فاکتورهای اصلی بازی بوده و به شدت اهمیت دارد. در این بسته الحاقی بازیکنان باید به جزیره های اژدها (Dragon Isles) سفر کنند. این جزیره ها نیز به 5 بخش تقسیم شده است. بازیکنان نیز می توانند با استفاده از اژدها در این جزیره جابجا بشوند.

این بسته الحاقی یک نژاد تازه به بازی اضافه کرده است. نام آن ها درکثیر (Dracthyr) است. این موجودات در اصل اژدهایانی هستند که توانایی تبدیل شدن به فرم انسانی را دارند. همینطور اینکه یک کلاس تازه به بازی اضافه شده است. نام این کلاس ایووکر (Evoker) بوده و به تازگی معرفی شده است.

ایووکر دارای دو قابلیت خاص است. اولی ویرانی Devastation) است. این سیستم باعث می شود تا بازیکنان از راه دور نیز به دشمنان آسیب بزنند. قابلیت دوم این موجودات نیز مراقبت (Preservation) است. با این قابلیت شما می توانید خود یا همتیمیان را خوب کنید. نکته اینجاست که درکثیر در کنار تعدادی از کاراکترهای دیگر در منطقه خاصی بازی را شروع می کنند. با اینحال در شروع امتیاز بالاتری نیز از آن ها دارند.

در کنار موارد بزرگ، جزئیات نیز بهبود زیادی داشته است. برای مثال در پرواز اژدها به حرفه ها توجه زیادی شده است. به همین علت بازیکنان راحت تر یکدیگر را استخدام می کنند. همینطور اینکه بلیزارد اعلام کرده که رابط کاربری این بازی را نیز بهتر کرده است. البته محتوای چندانی در این زمینه نشان نداد. در سرانجام نیز درخت توانایی (Talent Tree) به این بای اضافه شده است. با استفاده از این درخت ها بازیکنان می توانند موارد مختلف را برای خود باز کرده و تجربه بازی را منحصر به فرد کنند.

هنوز تاریخ رسمی عرضه این بسته الحاقی اعلام نشده است. با اینحال ما انتظار داریم که تا سرانجامی سال 2022 عرضه شود.

منبع: Polygon.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 2109

به "بسته الحاقی بعدی دنیای وارکرفت به نام Dragonflight رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته الحاقی بعدی دنیای وارکرفت به نام Dragonflight رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید