تست هوش ، اگر بیش از 3 تفاوت در این دو تصویر پیدا کردید، نابغه هستید!

به گزارش مجله همراهان، اگر به تصویر زیر نگاه کنید در یک نظر همه چیز شبیه هم است. اما این دو تصویر کنار هم اختلافاتی اساسی دارند که مأموریت شما در این معما این است که تفاوت ها را در 33 ثانیه پیدا کنید.

تست هوش ، اگر بیش از 3 تفاوت در این دو تصویر پیدا کردید، نابغه هستید!

به گزارش خبرنگاران، اینکه شما چقدر نسبت به جزئیات دقیق و هوشیار هستید بستگی به این دارد که بتوانید تفاوت ها را در کمترین زمان ممکن تشخیص دهید. اگر بیش از 3 تفاوت در این دو تصویر پیدا کردید، نابغه هستید.

دو تصویر مشابه در کنار هم قرار گرفته اند، اما با یکدیگر تفاوت دارند. شما می توانید تمام تفاوت ها را در 33 ثانیه پیدا کنید!؟

اگر به تصویر زیر نگاه کنید در یک نظر همه چیز شبیه هم است. اما این دو تصویر کنار هم اختلافاتی اساسی دارند که مأموریت شما در این معما این است که تفاوت ها را در 33 ثانیه پیدا کنید.

اگر به مهارت بینایی و قدرت تمرکز و توجه خود اطمینان دارید در این مطلب با ما همراه باشید. معماهای تصویری همواره در کنار جنبه تفریح شان، مهارت و دقت مخاطب را هم به چالش می کشند.

تشخیص در کمترین زمان

اینکه شما چقدر نسبت به جزئیات دقیق و هوشیار هستید بستگی به این دارد که بتوانید تفاوت ها را در کمترین زمان ممکن تشخیص دهید. برای حل این معما آماده اید؟ پس قلم و کاغذتان را بردارید و آغاز کنید. یک بار دیگر تصویر را با دقت بیشتری ببینید.

این فعالیت را می توانید به صورت فردی یا گروهی انجام دهید. هدف اصلی چنین چالش هایی این است که فکر شما را درگیر کند و توجه و دقت شما را بالا ببرد.

آیا توانستید 3 اختلاف یابیشتر را در 33 ثانیه پیدا کنید؟ زمان زیادی ندارید.

اگر جداگانه این پازل را حل کردید متوجه خواهید شد که توانایی شما در تماشا جزئیات و دقت در اطرافتان تا چه میزان است و اگر اختلافات این تصویر را به صورت گروهی پیدا کردید، کسی که سریع تر به تمام تفاوت ها اشاره کند تمرکز و دقت بالاتری دارد.

هدف از این چالش، درگیر کردن سلول های مغزی است که با تمرین منظم، ظرفیت مغز را افزایش می دهد. چند اختلاف پیدا کردید؟

اگر هنوز چیزی یادداشت نکرده اید. نگران نباشید، ما پاسخ را برای شما نمایش خواهیم داد. زمان تمام شد.

پاسخ معمای تفاوت تصویر

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

منبع: فرارو

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 دی 1401 بروزرسانی: 7 دی 1401 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 2220

به "تست هوش ، اگر بیش از 3 تفاوت در این دو تصویر پیدا کردید، نابغه هستید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست هوش ، اگر بیش از 3 تفاوت در این دو تصویر پیدا کردید، نابغه هستید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید