تمدید مهلت نام نویسی برای اخذ نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در کرمان

مسئول آموزش توسعه و ترویج معاونت صنایع دستی کرمان از تمدید مهلت نام نویسی برای اخذ نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی تا تاریخ 15 شهریورماه امسال در این استان اطلاع داد.

تمدید مهلت نام نویسی برای اخذ نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در کرمان

نادره میزانی، اظهار کرد: مهلت نام نویسی برای اخذ نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی از تاریخ هفتم مرداد ماه لغایت هفتم شهریورماه معین شده بود که به مدت هشت روز دیگر تمدید شد.

او اضافه کرد: متقاضیان می توانند تا 15 شهریورماه سالجاری برای ثبت نام اولیه به نمایندگی ها، ادارات شهرستان ها و دفتر توسعه و ترویج معاونت صنایع دستی استان کرمان مراجعه نمایند.

مسئول آموزش توسعه و ترویج معاونت صنایع دستی کرمان بیان نمود: جلسه اولیه داوری نشان ملی مرغوبیت و انتخاب آثار برتر صنایع دستی استان با حضور کمیته داوری در نیمه دوم شهریورماه و در محل معاونت صنایع دستی استان کرمان برگزار خواهد شد.

او با بیان این که کرمان در زمینه نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی دارای 35 سهمیه است، اضافه کرد: با توجه به توانایی که در هنرمندان صنایع دستی این استان وجود دارد، امیدواریم در این دوره بتوانیم آثار خوبی را برای کسب این نشان ملی معرفی کنیم.

نادره میزانی اظهار داشت: متناسب بودن قیمت و قابلیت رقابت پذیری با محصولات مشابه، بالا بودن کیفیت محصول، مناسب بودن محصولات با سلیقه بازار، اصالت در طراحی و تکنیک اجرا و امکان فراوری محصول، از مشخصات اولیه آثار برای شرکت در این دوره داوری خواهد بود.

منبع: میراث آریا

به "تمدید مهلت نام نویسی برای اخذ نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت نام نویسی برای اخذ نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در کرمان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید