پورموسوی: طبق قانون باید مقابل استقلال 3 بر صفر برنده اعلام شویم

به گزارش مجله همراهان، سرمربی پارس جنوبی می گوید که مساوی مقابل پیکان به نفع تیمش بوده است.

پورموسوی: طبق قانون باید مقابل استقلال 3 بر صفر برنده اعلام شویم

به گزارش خبرنگاران، سید اکبر پورموسوی، سرمربی پارس جنوبی در نشست خبری پس از بازی امشب (پنجشنبه) مقابل پیکان اظهار کرد: این که ما در بازی رو در رو بازنده نبودیم، جای شکر دارد. این یک امتیاز هم به نفع ما بود. من فکر می کنم فشردگی مسابقات بازی را خراب کرد. خستگی بازیکنان ما از بازی قبل مشهود بود و باعث شد در نیمه اول خوشان نباشند ولی در نیمه دوم شرایط بهبود پیدا کرد.

او در پاسخ به این سوال که آیا برای کسب مساوی مقابل پیکان قرار گرفتند، گفت: نه! درست نیست. ما چهار تعویض هجومی کردیم و اگر می خواستیم دفاعی بازی کنیم این کار را نمی کرد. ناگفته نماند که تیم پیکان، تیم بزرگی است. بازی امشب یک فینال بود، هم برای ما و هم برای آن ها. این یک امتیاز مانند یک لنگه کفش است در بیابان.

سرمربی پارس جنوبی درباره برنامه این تیم برای برگزاری ملاقات معوقه مقابل استقلال بیان نمود: طبق هماهنگی ما با اعضای تیم، به آن ها استراحت دادیم چون بازی بعدی ما 11 تیر مقابل شاهین است. کمیته استیناف به ما مهلت داده که تا پنجم مدارک را ارائه کنیم و اگر قرار باشد قانون اجرا گردد، بازی با استقلال 3 بر صفر به سود ما می گردد. من دیروز در کنفرانس خبری اشاره کردم که سازمان لیگ برای بازی معوقه بدترین زمان را اعلام نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1168

به "پورموسوی: طبق قانون باید مقابل استقلال 3 بر صفر برنده اعلام شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورموسوی: طبق قانون باید مقابل استقلال 3 بر صفر برنده اعلام شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید