آغاز اولین شب اجرای سنگلج با کابوس های مرد مشکوک

به گزارش مجله همراهان، تماشاخانه سنگلج با رعایت پروتکل های بهداشتی، اولین شب اجرای خود را پس از تعطیلی چهارماهه پشت سر گذاشت.

آغاز اولین شب اجرای سنگلج با کابوس های مرد مشکوک

به گزارش گروه فرهنگی مجله همراهان، روز گذشته سوم تیرماه تماشاخانه سنگلج اولین اجرای خود را پس از تعطیلی چهارماهه سالن های نمایش به دلیل شیوع ویروس کرونا با انجام تمهیدات لازم جهت حفظ اصل فاصله گذاری اجتماعی و اجرای پروتکل های بهداشتی برای پرسنل تماشاخانه، تماشاگران و گروه نمایشی روی صحنه برد.

استفاده از روکش یک بار مصرف برای صندلی ها، تب سنجی از تماشاگران در بدو ورود، ضدعفونی کردن بخش های مختلف تماشاخانه در قبل و پس از نمایش، الزام استفاده از ماسک و ... از جمله این اقدامات است. همچنین روی صندلی هایی که به منظور حفظ فاصله میان تماشاگران، به فروش نمی رسد، عکس هایی از هنرمندان تئاتر قرار داده شده تا هم اصل فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود و هم حضور معنوی این هنرمندان، حس خالی بودن نصف ظرفیت سالن را کمرنگ کند.

تماشاخانه سنگلج که جزو معدود تماشاخانه های موجود در سطح کشور است که پس از بازگشایی مجدد سالن های نمایشی، اجرایی را روی صحنه می برد، میزبان نمایش کابوس های مرد مشکوک به کارگردانی ملیکا رضی است که تا اواسط تیرماه در 2 سانس 18 و 20:30 میزبان علاقه مندان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1120

به "آغاز اولین شب اجرای سنگلج با کابوس های مرد مشکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز اولین شب اجرای سنگلج با کابوس های مرد مشکوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید