شروع عرضه گوشت تنظیم بازار به مناسبت ماه رمضان

به گزارش مجله همراهان، به گزارش خبرنگاران، سجاد امیر زادگان گفت: به مناسبت شروع ماه مبارک رمضان سامانه هست اینجا وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در همه استان ها گوشت و برنج به قیمت تمام شده و به منظور عمل به مسئولیت های اجتماعی عرضه می نماید.

شروع عرضه گوشت تنظیم بازار به مناسبت ماه رمضان

مدیر شبکه توزیع شبکه هوشمند هست اینجا اضافه کرد: در حال حاضر عرضه این محصولات در استان های تهران، البرز، اصفهان، قم و مرکزی شروع شده و به زودی در استان های سمنان، گیلان، قزوین، مازندران، زنجان و خراسان رضوی نیز عرضه می گردد.

مدیر شبکه توزیع شبکه هوشمند هست اینجا ادامه داد: این محصولات شامل گوشت گوساله جوان نر پرواری بدون چربی به صورت بدون چربی و به قیمت هرکیلوگرم 105 هزار تومان همچنین برنج طارم رقم ندا به قیمت 24.5 هزار تومان عرضه می گردد.

وی توضیح داد: این محصولات با همکاری ستاد اجرای فرمان امام(ره) با شرکت پشتیبانی امور دام انجام می گردد و مردم برای تهیه آن می توانند به سامانه هست اینجا مراجعه نمایند و بعد از ثبت نام و خریداری محصول خود آن را از فروشگاه های معرفی شده در سامانه دریافت نمایند.

امیر زادگان گفت: بر این اساس برای هر نفر امکان خریداری 30 کیلوگرم برنج و 3 کیلوگرم گوشت گوساله به قیمت های یاد شده فراهم شده است.

وی یاد آورد شد که این محصولات به قیمت تمام شده و به منظور عمل به مسئولیت های اجتماعی و تنظیم بازار به فروش می رسد.

منبع: فارس

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1630

به "شروع عرضه گوشت تنظیم بازار به مناسبت ماه رمضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع عرضه گوشت تنظیم بازار به مناسبت ماه رمضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید