آپارتمان های شرق تهران چند؟

به گزارش مجله همراهان، خبرنگاران: یکی از کانون های عرضه آپارتمان فروشی مناسب تقاضای مصرفی در بازار مسکن حال حاضر، منطقه چهار واقع در شرق تهران است.

آپارتمان های شرق تهران چند؟

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش مجله همراهان، منطقه چهار در سال های اخیر چه در شرایط رونق و چه در شرایط رکود تقریبا همواره یکی از دو منطقه پرمعامله شهر تهران بوده که گاهی پیش و گاهی پس از منطقه پنج در جدول رتبه بندی مناطق به لحاظ حجم معاملات ماهانه ایستاده است. در بازار متاثر از رکود ثانویه کرونایی نیز که بر رکود قبلی معاملات افزون شده است، همچنان یکی از مناطقی است که با توجه به دامنه قیمتی متناسب با تقاضای مصرفی، پرتقاضا محسوب می گردد.

سمت عرضه نیز با توجه به این واقعیت که قیمت ها در این منطقه تناسب بیشتری با استطاعت متقاضیان مسکن در حال حاضر دارد، در روزهای اخیر تمایل بیشتری نسبت به دیگر مناطق به فایل کردن واحدهای فروشی نشان داده است. البته آنالیز فایل های موجود نشان می دهد در این منطقه نیز همچون اغلب مناطق دیگر شهر عمده آپارتمان ها کلیدخورده هستند و سازنده ها تمایل چندانی به فروش واحدهای نوساز و کلیدنخورده نشان نمی دهند.

بعضی از واسطه های محدوده تهرانپارس مدعی هستند که به ازای هر 10 فایل کلیدخورده و میانسال که مالکان نزد بنگاه ها فایل می نمایند، شاید فقط یک واحد نوساز در این ایام از سوی سازنده ها برای فروش عرضه گردد.

بازه قیمتی آپارتمان های عرضه شده در این منطقه نیز در حال حاضر عمدتا بین مترمربعی 10 تا 20 میلیون تومان است. البته قیمت های پایین تر نادر و مختص بعضی از محله های منطقه چهار است. در عین حال آپارتمان های میان سال در محدوده قیمت پیشنهادی 13 تا 17 میلیون تومان در هر مترمربع، پرتعداد هستند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 932

به "آپارتمان های شرق تهران چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپارتمان های شرق تهران چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید