امنیت فیسبوک تضمین می گردد؟ ، چالش جدید مارک زاکربرگ شروع شد

به گزارش مجله همراهان، مارک زاکربرگ مدیرعامل فیسبوک می گوید به زودی شرایطی را ایجاد می نماید که فیسبوک در بهترین شرایط امنیتی خود قرار گیرد.

امنیت فیسبوک تضمین می گردد؟ ، چالش جدید مارک زاکربرگ شروع شد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، مارک زاکربرگ وعده داده که چالش شخصی خود را در سال 2019 به عنوان چگونگی تاثیر فناوری بر جامعه و امنیت کاربران قرار داده است.

زاکربرگ که هر سال برای خود یک چالش جدید معین می نماید، در سال 2019 میلادی چالش خود را تاثیر فناوری برو اینترنت بر آینده و جامعه معین نموده است.

زاکربرگ در جریان بازدید از دانشکده حقوق هاروارد گفت: ما اکنون بیش از 30 هزار نفر را برای آنالیز محتوا و آنالیز ایمنی کار خود استخدام نموده ایم، اما صرف نظر از اینکه چه میزان آموزش را برای این افراد معین کنیم، آن ها باز هم اشتباهاتی را انجام می دهند.

او در پاسخ به سوالاتی درباره مساول اخلاقی نیز گفت: ما هر روز به مسائل اخلاقی و امنیت کاربران فکر می کنیم، ما در حال ساخت یک سرویس هستیم که در آن اخبارهای مختلف را رتبه بندی می کنیم تا به مردم بیشترین محتوای مرتبط را نشان دهیم، [ما] فرض می کنیم که از داده ها حمایت می گردد، به طور کلی، مردم می خواهند ما به آنها مناسب ترین مطالب را نشان دهند.

به نظر می رسد فیسبوک تحت مدیریت مارک زاکربرگ در کوشش است خود را به شکلی مثبت تر از همواره نشان دهد و البته ثابت کند یک شبکه اجتماعی مفید و کاربردی است. باید دید هدف های زاکربرگ تا چه پیروز خواهد شد و چه نتایجی خواهد داشت.

منبع: انتخاب
انتشار: 26 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 165

به "امنیت فیسبوک تضمین می گردد؟ ، چالش جدید مارک زاکربرگ شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امنیت فیسبوک تضمین می گردد؟ ، چالش جدید مارک زاکربرگ شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید