بازیکنان پرسپولیس سهام داران بانک گردشگری شدند

به گزارش مجله همراهان، در روزها و ماه های اخیر همه ما شرایط سخت و پراسترسی را تجربه کردیم. بیماری کرونا به قدری در زندگی ما تاثیرگذار بود که با آسیب های جانی و اقتصادی زیادی روبرو شدیم. کسب و کارهای زیادی به خاطر کرونا از بین رفتند و دوستان و عزیزان زیادی هم بر اثر این بیماری، سایه حضورشان از سر خانواده شان کم شد.

بازیکنان پرسپولیس سهام داران بانک گردشگری شدند

در این شرایط همه ما به دنبال کورسوی امیدی بودیم تا برای ساعاتی هم شده، از مسائل و دغدغه ها دور شویم و شادی و خوشحالی واقعی را تجربه کنیم. خوشبختانه این دوران با حضور تیم پرسپولیس در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا همزمان شد و طرفدارهای پرسپولیس با روحیه ای بالا به برد پرسپولیس در تک تک مسابقات امید بسته بودند.

با هر بازی و با هر برد شیرین، امید ما به راهیابی پرسپولیس تهران به مرحله بعد افزایش پیدا می کرد. گل های تماشایی، بازی جذاب و البته جوانمردانه، کار تیمی فوق العاده و بازی تکنیکی بازیکنان، انقدر همه را به وجد آورد که دیگر نه تنها هواداران پرسپولیس، که حتی استقلالی ها هم با شور و هیجان به تماشای بازی ها می نشستند!

دیگر انگار این تیم تنها تیم پرسپولیس نبود، بلکه یک تیم ملی بود که می خواست دل همه هموطنانمان را شاد کند. حالا این تیم تنها یک قدم با فتح قله قهرمانی فاصله دارد تا دوباره بر طبل شادانه بکوبیم و در این شادی ملی سهیم شویم.

اما بردهای پیاپی پرسپولیس، نه تنها زحمات بازیکنان و کادر فنی این تیم را به ما نشان داد، بلکه یادآور پشتیبانی بانک گردشگری از این تیم به عنوان حامی رسمی تیم پرسپولیس بود. حمایتی که قرار است رنگ و بوی دیگری به خودش بگیرد.

به خاطر افتخار آفرینی های پی در پی تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، بانک گردشگری تصمیم گرفت فراتر از یک حامی ظاهر گردد و با اهدای سهم #وگردش که از نمادهای پیشتاز بانکی در بازار سرمایه محسوب می گردد، قهرمانان پر افتخار پرسپولیس و کادر فنی این تیم را به جمع سهامداران وفادار خود افزود.

این تیم نماد سربلندی و سرافرازیست... نماد همدلی و قهرمانی! بنابراین بانک گردشگری برای جبران زحمات این عزیزان در بازآفرینی شادی های ملی، آن ها را به گروه سهامداران بانک گردشگری افزود تا لحظه ای این روزهای پرافتخار از یاد و خاطرمان پاک نگردد.

این افتخار متعلق به همه ماست. متعلق به تک تک آدم هایی که در لحظات سخت و پراضطراب، پیروزی تیم محبوبشان نور امیدی در دلشان روشن می نماید. پس امروز همه ما باهم دستان تک تک شیرمردان پرسپولیس را به گرمی می فشاریم و بر عشق و غیرتشان درود می فرستیم.

از امروز قهرمانان تیم پرسپولیس، نه تنها سهام داران بانک گردشگری هستند بلکه سهام دار محبت و امید مردم ایران زمینند. آرزو می کنیم باز هم با حمایت بانک گردشگری از تیم پرسپولیس، شاهد این افتخار آفرینی ها باشیم تا روزهایمان لبریز از شادی و غرور باشد.

جزییات این خبر را می توانید در وبسایت رسمی بانک گردشگری مطالعه نموده و با خدمات این بانک بیشتر آشنا شوید:

https://www.tourismbank.ir/

منبع: فرارو
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 4 آذر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1313

به "بازیکنان پرسپولیس سهام داران بانک گردشگری شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان پرسپولیس سهام داران بانک گردشگری شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید