شهرستان های آذربایجان شرقی باید نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری دایر نمایند

به گزارش مجله همراهان، معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با تاکید بر اینکه تا آخر امسال باید در تمامی شهرستان های استان نمایشگاه دائمی صنایع دستی و گردشگری دایر گردد گفت: از همکاران میراث فرهنگی انتظار می رود در بحث برندسازی کار نمایند.

شهرستان های آذربایجان شرقی باید نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری دایر نمایند

اگر علاقمند به سفر با بهترین قیمت بلیط ایران به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش خبرنگاران از میانه، محمدصادق پورمهدی صبح امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان میانه که در محل فولاد میانه برگزار گردید با اشاره به اینکه تمامی مدیران مکلف هستند که بحث اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند گفت: مردم عملکرد ما را قضاوت می نمایند لذا در کنار کارهای اداری باید به بحث اقتصاد مقاومتی هم توجه گردد چراکه امروز همه مسئول هستیم تا به اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانیم.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه شهرستان میانه فرمانداری ویژه بوده و از ظرفیت های بالایی برخوردار است اعلام نمود: شهرستان میانه واقعاً یک شهرستان ویژه است و در تمامی عرضه ها دارای پتانسیل بالایی است که اکنون بیشتر آب های استان در شهرستان میانه واقع شده است لذا انتظار می رود که مسئولان شهرستان میانه همت نمایند و میانه را به شهرستانی نمونه تبدیل نمایند.

وی با اشاره به ظرفیت های بخش کشاورزی شهرستان میانه گفت: اگر تمامی بخش ها را کنار بگذاریم و فقط بخش کشاورزی را در شهرستان میانه توسعه دهیم با توجه به پتانسیل های والایی که بخش کشاورزی شهرستان میانه دارد می توان کارهای قابل توجهی در زمینه اقتصاد مقاومتی انجام داد.

پورمهدی با اشاره به اینکه در رابطه با توسعه روستاها هیچ محدودیتی نداریم اعلام نمود: با بنیاد مسکن توافق نموده ایم که اگر روستایی واقعاً نیازمند توسعه و بازسازی می باشد نسبت به توسعه آن اقدام کنیم.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با تاکید بر اینکه تا آخر امسال باید در تمامی شهرستان های استان نمایشگاه دائمی صنایع دستی و گردشگری دایر گردد اذعان داشت: از همکاران میراث فرهنگی انتظار می رود در بحث برند سازی کار نمایند.

وی با اشاره به اینکه شهرستان میانه از نیروی انسانی بالایی برخوردار است گفت: انتظار می رود با توجه به ظرفیت های بالای شهرستان میانه در تمامی زمینه ها، مسئولین با سخت گیری در امور، سرمایه گذاران جذب شده در این شهرستان را فراری ندهند.

پورمهدی اعلام نمود: مسئولان کوشش نمایند بیش از پیش سرمایه گذار جذب نمایند تا شاهد پیشرفت این شهرستان پر وسعت باشیم لذا انتظار می رود در گزارش عملنمودهایی که از شهرستان ها در اواخر بهمن ماه دریافت می گردد شهرستان میانه نخستین شهرستان استان در زمینه عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی باشد.

منبع: تسنیم
انتشار: 5 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 734

به "شهرستان های آذربایجان شرقی باید نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری دایر نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرستان های آذربایجان شرقی باید نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری دایر نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید