گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، صادقیان: رکوردهای خوبی داریم اما قول حضور در فینال تیراندازی را نمی دهم

به گزارش مجله همراهان، جوان ترین عضو کاروان ورزشی ایران گفت: رکوردهای ما خوب بوده البته نمی توانم قول حضور در فینال را بدهیم اما تمام کوشش خود را برای بهترین عملکرد انجام خواهیم داد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، صادقیان: رکوردهای خوبی داریم اما قول حضور در فینال تیراندازی را نمی دهم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، آرمینا صادقیان ملی پوش 16 ساله تیم تیراندازی در رشته تفنگ 10 متر گفت: امیدوارم همانطور که تمرین کردیم در مسابقات نیز حضور داشته باشیم و در واقع بهترین عملکرد خودمان را ارائه بدهیم.

جوانترین عضو کاروان ورزشی ایران ادامه داد: تیم ها رکورد خوبی دارند و نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم. به عملکرد همه رقبای خود توجه خواهیم کرد و تمام کوشش مان را انجام می دهیم در حد آنها عمل کنیم.

صادقیان با بیان این که پیش بینی در تیراندازی سخت است، گفت: رکوردهای ما خوب بوده البته نمی توانم قول حضور در فینال را بدهیم اما تمام کوشش خود را برای بهترین عملکرد انجام خواهیم داد.

ملی پوش جوان تیراندازی ایران در مورد میزبانی اندونزی مطرح کرد: اندونزی در برگزاری مسابقات کم و کاستی هایی دارد اما در کل خوب است. روزی که آمدیم سالن تمرینات آماده بود و مشکل خاصی نداشتیم.خوشحالم که بین قهرمانان بزرگ ورزشی هستم و توانستم خودم را به اینجا برسانم و امیدوارم بتوانم هم تیمی خوبی برای سایر بازیکنان باشم.

منبع: تسنیم
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 484

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، صادقیان: رکوردهای خوبی داریم اما قول حضور در فینال تیراندازی را نمی دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، صادقیان: رکوردهای خوبی داریم اما قول حضور در فینال تیراندازی را نمی دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید