گوشی قاپان پایتخت به دام افتادند

به گزارش مجله همراهان، معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 5 دزد تلفن همراه شهروندان در پایتخت اطلاع داد.

گوشی قاپان پایتخت به دام افتادند

به گزارش ، سرهنگ کارآگاه نجفی معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ بیان داشت: در بیست و هشتم خرداد ماه سال جاری در خیابان وزرا خانمی در حال عبور از خیابان بود که تلفن همراه آیفون ایکس او توسط راکبان موتورسیکلت آپاچی قرمز رنگ سرقت و دزدان به سرعت از محل متورای می شوند.

او اضافه کرد: با آغاز تحقیقات، کارآگاهان اداره هجدهم، دزدان را شناسایی که در آنالیز های بیشتر تعیین شد راکبان موتورسیکلت فردی حدودا 45 ساله، تتوکار و دارای سابقه دستگیری متعدد به اتهام کیف قاپی و برادرزاده او فردی حدودا 20 ساله و بیکار است.

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی با اشاره به دستگیری سه نفر دیگر از همدستان دزدان دستگیر شده، اضافه کرد: از مخفیگاه متهمان تعداد 5 عدد چاقو و قمه، 35 عدد رم گوشی و 8 عدد گوشی همراه کشف شد.

سرهنگ نجفی عنوان داشت: به وسیله آنالیز اموال مکشوفه 18 نفر از شاکیان شناسایی و به آگاهی دعوت شدند که پس از شناسایی متهمان با دستور مقام قضائی اموال تحویل مالباخته ها شد.

سرهنگ کارآگاه نجفی در ادامه گفت: دزدان تاکنون به 30 فقره سرقت گوشی در مناطق مختلف شهر از جمله نازی آباد، خانی آباد، ستارخان، امیرآباد، خیابان فردوسی، خیابان وزراء، میدان آرژانتین و شهر ری اعتراف و 22 نفر از شکات با مراجعه به آگاهی دزدان را شناسایی نموده اند.

دزد اموال دانشگاهی در تهران دستگیر شد

سرهنگ نجفی ضمن اعلام اینکه پرونده در اداره هجدهم در حال رسیدگی بوده و تحقیقات به منظور شناسایی و دستگیری مالخران ادامه دارد گفت: با توجه به اینکه متهمان تا اسفند 97 با موتور های آپاچی سفید و قرمز و از اسفند فروردین 98 با موتور آپاچی قرمز اقدام به سرقت می کردند شهروندانی که به این شیوه تلفن همراه آنان به سرقت رفته، می توانند به منظور شناسایی متهمان به اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 349

به "گوشی قاپان پایتخت به دام افتادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشی قاپان پایتخت به دام افتادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید