2 شایعه مجذوب کننده در حوالی سمت چپ پرسپولیس

به گزارش مجله همراهان، به مانند بازار نقل وانتقالات تابستانی همچنان یکی از اولویت های اصلی یحیی گل محمدی، خرید یک مدافع چپ تخصصی است. پرسپولیس فصل گذشته در پست دفاع چپ بازیکنانی مثل علی شجاعی و سعید آقایی را داشت که پیش از شروع لیگ بیست ودوم، سرمربی پرسپولیس با جدایی هر 2 بازیکن موافقت کرد و تصمیم گرفت تا در پست دفاع چپ در فصل جاری از بازیکنانی مثل علی نعمتی و وحید امیری استفاده کند و در کنار این بازیکنان باتجربه، محمدمهدی احمدیِ جوان را هم به خدمت گرفت.

2 شایعه مجذوب کننده در حوالی سمت چپ پرسپولیس

احمدی در بازی های پیش فصل پرسپولیس حضور فعالی داشت، اما در جریان رقابت های لیگ بیست ودوم، او به جز حضور کوتاه در ملاقات هفته نخست برابر ذوب آهن، دیگر شانس بازی در ترکیب سرخ پوشان مرکز را به دست نیاورد تا معین گردد که سرمربی پرسپولیس چندان تمایلی به استفاده از احمدی در ترکیب تیمش ندارد و یحیی گل محمدی میخواهد در بازار زمستانه سمت چپ خط دفاعی تیمش را با حضور بازیکنان تازه تقویت کند که گفته می گردد در پست دفاع چپ، سرمربی پرسپولیس 2 بازیکن را زیرنظر دارد.

نورافکن - گل محمدی؛ و خاتمه خاتمه چشم انتظاری یحیی؟

سرمربی پرسپولیس علاقه زیادی به جذب امید نورافکن در پست دفاع چپ دارد. یحیی گل محمدی هم در فصل گذشته و هم پیش از شروع لیگ بیست ودوم، اصرار ویژه ای به جذب امید نورافکن داشت، اما با وجود مذاکرات صورت گرفته، نورافکن در جمع طلایی پوشان اصفهانی باقی ماند و تصمیم گرفت تا به جمع یاغی های فوتبال ایران اضافه نگردد، اما همچنان یحیی گل محمدی امید دارد که بتواند نظر مساعد نورافکن را برای حضور در پرسپولیس جلب کند.

نورافکن در 15 بازی سپاهان در نیم فصل نخست برای تیمش به میدان رفته و با به ثمر رساندن 2 گل نقش کلیدی در موفقیت تیمش داشته و ژوزه مورایس حساب ویژه ای به روی او در پست دفاع چپ و هافبک چپ بازی نموده و همین مسئله باعث شده تا فرآیند انتقال او به پرسپولیس تقریباً غیرممکن گردد، هر چند که گل محمدی از مدیران پرسپولیس خواسته که کوشش خود را برای جذب امید نورافکن انجام بدهند.

خاتمه اروپاگردی میلاد به مقصد پرسپولیس؟

یحیی گل محمدی بعد از امید نورافکن در پی جذب یک مدافع چپ ملی پوش دیگر است. میلاد محمدی، مدافع سابق راه آهن که بیش از 6 سال است که از فوتبال ایران دور بوده و در لیگ روسیه و یونان کار خود را دنبال می نموده، بازیکنی است که سرمربی پرسپولیس امید دارد بتواند رضایت او را برای حضور در پرسپولیس در نیم فصل دوم جلب کند.

محمدی تحت قرارداد باشگاه آاِک آتن است، اما با این وجود گل محمدی امیدوار است با توافق مدیران باشگاه پرسپولیس و باشگاه یونانی، مدافع 29 ساله و ملی پوش آاِک آتن بتواند در نیم فصل دوم به جمع سرخ پوشان مرکز اضافه گردد. میلاد محمدی در 2 ماهه اخیر به علت مصدومیت از ناحیه کشاله ران در ترکیب تیم یونانی به میدان نرفته و همین مصدومیت باعث مردد شدن سرمربی پرسپولیس شده است، اما آنچه معین است اینکه یحیی گل محمدی در لیست بازیکنان مدنظرش برای حضور در پرسپولیس، بعد از نام امید نورافکن، اولویت دوم خود برای تقویت سمت چپ خط دفاعی سرخ پوشان مرکز را میلاد محمدی قرار داده و باید دید از میان نورافکن و محمدی، انتقال کدام بازیکن به پرسپولیس در بازار زمستانه نهایی خواهد شد.

فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 26 دی 1401 بروزرسانی: 26 دی 1401 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 2231

به "2 شایعه مجذوب کننده در حوالی سمت چپ پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 شایعه مجذوب کننده در حوالی سمت چپ پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید