آلگری: در نیمه اول اینتر ما را تحت فشار گذاشت، لیگ با این بازی به آخر نمی رسد

به گزارش مجله همراهان، فوتبال دنیا - سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از پیروزی مردانش در دربی ایتالیا ابراز خرسندی کرد اما گفت که این برد به منزله تثبیت قهرمانی بانوی پیر نیست.

آلگری: در نیمه اول اینتر ما را تحت فشار گذاشت، لیگ با این بازی به آخر نمی رسد

به گزارش مجله همراهان ، ماسمیلیانو آلگری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از پیروزی خانگی بانوی پیر مقابل اینتر در دربی ایتالیا، اعتراف کرد که نراتزوری مردان او را در نیمه اول بازی تحت فشار قرار داده و برای آنها مشکلاتی را ایجاد نموده بود.

یوونتوس با تک گل ماریو مانژوکیچ رقیب دیرینه اش را شکست داد تا حاشیه امنیتش در صدر جدول رده بندی سری A را به 11 امتیاز و فاصله اش با اینتر را به 14 امتیاز افزایش دهد. این اتفاق اما در حالی رخ داد که بیانکونری در نیمه اول بازی خانگی اش از سوی اینتر تحت فشار نهاده شد و حتی یک بار تیر دروازه اش به لرزه درآمد.

آلگری در سرانجام بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: اینتر برای ما در نیمه نخست مشکلاتی را به وجود آورد مخصوصاً زمانی که توپ به ژوائو ماریو و روبرتو گالیاردینی می رسید. به همین دلیل ما برای بستن فضای حرکت برای آنها مشکلاتی داشتیم. البته این را هم باید بگویم که موقعیت های خطرناکی که اینتر در نیمه نخست به دست آورد حاصل اشتباهات بازیکنان خودمان برای لو دادن توپ بود. من ماریو مانژوکیچ را به سمت چپ بردم و از آن به بعد عملکرد پائولو دیبالا به مراتب بهتر شد و ما از نظر کیفی و فشار آوردن به حریف وضعیت بهتری پیدا کردیم. در نیمه دوم هم ما عملاً به اینتر فرصت انجام هیچ کاری را ندادیم و چند موقعیت دیگر داشتیم.

آلگری ادامه داد: متئو پولیتانو داشت به ما فشار می آورد و به همین دلیل من جای دو مدافع کناری مان را با هم عوض کردیم تا حداکثر استفاده را از توانایی آنها ببریم و پوشش مورد احتیاج را داشته باشیم. ژوائو کانسلو در نیمه اول مقابل پولیتانو کمی مشکل داشت. ما داریم روی بعد دفاعی بازی او کار می کنیم اما باید قبول کرد که او از این نظر هم خیلی پیشرفت نموده است. من امروز از بازیکنانم خواستم که کارآمد و تأثیرگذار بازی نمایند. در نیمه اول ما با نیمی از توانایی های مان بازی کردیم اما در نیمه دوم با صبر و حوصله و نظم بیشتر وضعیت مان بهتر شد.

سرمربی بانوی پیر در سرانجام تأکید کرد: کانسلو بسیار خوب بازی کرد اما پائولو دیبالا عالی بود. با این حال من باید داگلاس کاستا را وارد زمین می کردم چون به سرعت او در کنار زمین احتیاج داشتیم. ما می دانستیم که سرنوشت لیگ امروز معین نمی گردد اما با این حال اجازه نداشتیم این بازی را ببازیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 2 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 115

به "آلگری: در نیمه اول اینتر ما را تحت فشار گذاشت، لیگ با این بازی به آخر نمی رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلگری: در نیمه اول اینتر ما را تحت فشار گذاشت، لیگ با این بازی به آخر نمی رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید