تور ارزان ایتالیا: مربی ایتالیایی؛ گزینه اصلی راهنمایی تیم ملی والیبال زنان

به گزارش مجله همراهان، فدراسیون والیبال ایران مذاکرات خود را برای جذب یک مربی زن که واجد شرایط حضور در ایران باشد، شروع و با استفاده از امتیازها و طرح های توسعه فدراسیون جهانی اقدام به جذب یک مربی از والیبال اروپا کرد.

تور ارزان ایتالیا: مربی ایتالیایی؛ گزینه اصلی راهنمایی تیم ملی والیبال زنان

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، قرار گرفتن تیم ملی والیبال زنان ایران در جمع چهار تیم برتر قاره آسیا به عنوان یکی از آرمان ها و اهداف بلندبالای ولیبال ایران تا سال 2024 در بخش زنان مشخص شده است.

فدراسیون والیبال برای حرکت در این راستا، مذاکرات خود را برای جذب یک مربی زن که واجد شرایط حضور در ایران باشد، شروع و با استفاده از امتیازات و طرح های توسعه فدراسیون جهانی اقدام به جذب یک مربی از مکتب والیبال اروپا کرد.

به همین دلیل پس از تخقیقات بسیار و مذاکرات با مشاوران بین المللی از جمله خولیو ولاسکو، سرمربی سابق تیم ملی که از شرایط والیبال ایران به خوبی مطلع است، به چهار گزینه ملانی سنفورد از کانادا، فنگ از کشور چین (عضو کمیته مربیان آسیا و جهان)، مونیکا کرستا از ایتالیا و الساندرا کمپدلی از ایتالیا رسیدند.

فدراسیون والیبال پس از مذاکرات متعدد و درخواست و آنالیز رزومه و برنامه های گزینه های مذکور در نهایت با الساندرا کمپدلی از ایتالیا که به آله معروف است و ازسوی ولاسکو معرفی شده بود، به توافق اولیه رسید.

به این ترتیب مقرر شد گزینه اصلی مربیگری تیم ملی زنان ایران 23 دسامبر (دوم دی ماه 1400) برای ملاقات با مسئولان فدراسیون، انجام مذاکرات نهایی و بازدید از امکانات والیبال ایران وارد تهران گردد.

ارائه برنامه کامل آماده سازی تیم ملی والیبال زنان و برنامه نظارتی بر تیم های رده سنی نوجوانان و جوانان، تماشای ملاقاتهای لیگ برتر زنان و امضای قرارداد همکاری در صورت ایجاد توافق نهایی، از جمله برنامه های آله در سفر به تهران است.

فدراسیون جهانی والیبال در طرح توسعه و توسعه والیبال در نقاط مختلف جهان امکاناتی در اختیار تیم های ملی کشورهای مختلف که پتانسیل و توانایی رشد بیشتر را دارند، می گذارد و فدراسیون والیبال ایران با بهره گیری از این طرح اقدام به جذب یک مربی ایتالیایی والیبال جهان برای راهنمایی تیم ملی والیبال زنان ایران نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آذر 1400 بروزرسانی: 30 آذر 1400 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1934

به "تور ارزان ایتالیا: مربی ایتالیایی؛ گزینه اصلی راهنمایی تیم ملی والیبال زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان ایتالیا: مربی ایتالیایی؛ گزینه اصلی راهنمایی تیم ملی والیبال زنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید