آیا مرگ جی لوید ساموئل مشکوک بود؟

به گزارش مجله همراهان، هلیا سهیمی که خود را همسر جی لوید ساموئل معرفی نموده است، در گفتگویی مرگ ساموئل را مشکوک دانسته است.

آیا مرگ جی لوید ساموئل مشکوک بود؟

به گزارش مجله همراهان، خبرآنلاین نوشت: هلیا سهیمی. او یک طراح لباس ایرانی است که علاوه بر آن به حرفه عکاسی نیز در صداوسیما مشغول بوده است و گاهی back vocal نیز می خواند که بنا به شغل هایش مخاطبان خودش را داشته است اما حالا نامی شناخته گردیده است برای اهالی فوتبال. او در صفحه اینستاگرام چند ده هزار نفری اش، خود را همسر قانونی جی لوید ساموئل، بازیکن انگلیسی معرفی نموده است. او البته چند ماه پس از فوت مشکوک این بازیکن در لندن می گوید می خواهد پیگیر پرونده فوت همسرش باشد؛ همسری که بنا به گفته وی به عشق مردم ایران، مسلمان گردیده است.

خبر جنجالی سان درباره این ازدواج هفته گذشته مطبوعات ایران را درنوردید. این که جی لوید در تهران زندگی مخفی داشته، تغییر دین داده و ازدواج نموده بوده. این خبر سبب شد تا پدیده ای به اسم هلیا سهیمی در راس اخبار باشد و تیتر یک خیلی از روزنامه های ورزشی ایران هم شد. او حالا برای اولین بار درباره این خبر با نشریه دنیای ورزش تورنتو سخن گفته است.

مسئله ای با این که این خبر رسانه ای گردد، نداشتم

او را به وسیله دایرکت به صفحه اینستاگرامش پیدا کردیم و البته سعی کرد خیلی با رویی گشاده پاسخگوی خبری جنجالی باشد که مثل طوفان زندگی اش را درنوردیده است. هلیا اما می گوید مسئله ای با این که خبر منتشر گردد، نداشته و به کلمه افشاگری اعتراض می نماید چون چیزی برای پنهان کردن نداشته و تمام اینها را در اینستاگرامش منتشر نموده بوده و اما برایش این نکته مهم است که چرا اصل موضوع را در سایه قرار داده اند و رسانه انگلیسی فقط به زندگی خصوصی این دو پرداخته و نگفته که این مرگ چقدر مشکوک است.

به او می گوییم تماس گرفتیم تا درباره این خبر ازدواجش که شوکه نماینده بود و تا سان رفت و تازه رسانه های ایران به آن پی بردند حرف بزنیم که پاسخ داد: اجازه بدهید من عرض کنم خدمت تان! آقای همیلتون از روزنامه سان به من در دایرکت پیغام دادند اما هنوز بعد از سه روز پیغام های من را سین نکردند. می خواهم بدانید بدون این که با من صحبتی بگردد، یک سری چیزها را از اینستاگرام من برداشتند و چیزی که مورد علاقه خودشان بوده است را از آنها استخراج کردند و منتشر گردیده است. در حالی که مهمترین خواسته و بخش زندگی من که شفاف سازی درباره تصادف منجر به فوت جی بوده، اصلا مورد توجه قرار نگرفته است.

کاش رسانه های ایرانی با من تماس می گرفتند

او سپس گلایه داشت از رسانه های ایران که خبر را از سان منتشر کردند اما از خودش در این باره نپرسیدند. او می گوید: راستش من گلایه دارم چون من یک ایرانی هستم و خلافی هم انجام ندادم ولی همه فقط روایت سان را نوشتند که بدون شنیدن حرف های من و برداشت شخصی آن نویسنده بود. خیلی دوست داشتم یک تماس با من می گرفتند و اقلا می پرسیدند که حرف من چه بوده. این تیتر زندگی شخصی دقیقا با آبروی من بازی کرد. هیچ کس اصل حرف من را نشنید. آن خبر کاری کرد که حتی نمی توانم از خانه بیایم بیرون این قدر با آن خبر و فرهنگ ایرانی انگشت نما شدم. زندگی ام به هم ریخت.

می دانید همه چیز درست. من که چیزی پنهان نکردم. من همه چیز را در صفحه ام گذاشتم. چرا برای من نوشتند افشاگری؟ شایسته آن عنوان نبودم. مگر من چه چیزی را پنهان نموده بودم... حقم این برخورد نبود. این که اصل حرف من به کلی در سایه قرار بگیرد. من برای دو ماه آینده که قرارم با جی بوده، هیچ حرفی درباره زندگی شخصی مان نمی زنم اما به عنوان یک خبرنگار که لطف کردید و با من تماس گرفتید تا آگاه شوید می خواهم در این مدت کمکم کنید تا درباره آن تصادف شفاف سازی کنید.

آن تصادف واقعی نبوده

جی لوید بهار گذشته در یک تصادف ناگهانی در انگلستان فوت شد؛ تصادفی که سبب گردیده بود حتی جسد او قابل شناسایی نباشد. این بازیکن سیه چرده که در چند سال حضورش در استقلال و پیکان نقشی کلیدی در بازی این تیم ها داشت و می شد گفت یکی از بهترین خارجی های تاریخ فوتبال ایران در لیگ برتر و یکی از کارنامه دار ترین های شان بوده است، دو سال بعد از ترک ایران و خداحافظی با فوتبال، یکباره نامش برای آن حادثه تلخ سر زبان ها افتاد و شوکی بزرگ به طرفداران استقلال وارد کرد. حالا هلیا سهیمی می گوید قطعا آن اتفاق حادثه طبیعی نبوده است و برایش استدلال هایی دارد: از نظر من و به باور من آن حادثه و تصادف قطعا طبیعی نبوده است. در تمام این ماه ها در صفحه اینستاگرام به جزئیات این تصادف با دلیل و برهان پرداختم که چرا آن حادثه مشکوک است. این که چرا بر خلاف قوانین انگلستان 21 روز طول دادند تا جسد را نشان بدهند و این که چرا جسد به جی شباهتی ندارد. اگر شاهدی برای این که ثابت نمایند این یک تصادف واقعی است، داشتند، چرا هیچکدام را معرفی نکردند؟ خیلی از این ابهام ها موجودند که من و خانواده جی دنبال شان هستیم و نمی گذاریم خونش پایمال گردد. دلیل من برای نگارش این نوشته ها هم دقیقا همین موضوع بود که نادیده گرفته شدند.

او آیا برای این اتفاق مدعی گردیده؟ این طراح لباس ایرانی می گوید:بله ما پیگیر این مسئله هستیم. الان بر اساس همین ابهام ها، خواهر جی شکایت نموده است و با هم پیگیر این پرونده هستیم تا حقایق روشن گردد.

دو ساعت بعد تصادف با جی در مراکش قرار داشتم

از او درباره این پرسیدیم که آیا این تصادف به دلیل لو رفتن تغییر دین جی یا مثلا یک نوع انتقام گیری خانوادگی برای اتفاقاتی که رد زندگی شخصی اش در ایران افتاده بوده ، رخ داده است که پاسخش منفی بود و مطمئن بود که به بنا به دلایل مذهبی به هیچ عنوان نبوده است و گفت به هیچ کسی تهمت نمی زند و نمی خواهد بدون دلیل به کسی ایراد اتهام کند اما اصرار داشت این تصادف مشکوک است و باید جزئیاتش معین گردد. او می گوید ما در فرودگاه مراکش با هم قرار داشتیم که جی قرار بود دو ساعت بعد از من به مراکش برسد که متاسفانه هرگز نیامد... من توی پرواز بودم که این رخ داده و مادر جی به خانواده من اطلاع داده بودند... وقتی رسیدم مراکش و تلفنم رو روشن کردم متوجه شدم.

او طوری حرف می زند که انگار این رابطه اقلا برای خانواده جی هم معین بوده است. به همین دلیل و به خاطر بازتاب هایی که این خبر در شبکه های اجتماعی داشته از او می پرسیم آیا ماجرا را واقعا خانواده ساموئل می دانستند و پاسخ می گیریم: بله معین است. من عکس مادر جی را روی اینستاگرامم گذاشتم من ولی واقعا نمی خواهم درباره روابطم نمی خواهم حرفی بزنم. فقط دو ماه از قول و قراری که با جی برای گفتن حرف های شخصی مان داشتیم، مانده است. خیلی درباره این ماجرا حرف دارم که بگذارید سر وقتش همه چیز را می گویم.

البته که برای خود ما سوال های زیادی وجود دارد اما احترام می گذاریم به خواستش و زوم می کنیم روی ماجرای تصادف اما این خبر منتشر گردیده در سان سبب گردیده بود تا بسیاری بگویند او شاید به دنبال سوءاستفاده از نام این بازیکن فقید است تا شاید طلب هایش را از تیم های ایرانی بگیرد که هلیا سهیمی خیلی روشن می گوید: این حرف اشتباه است. جی ریالی از استقلال و پیکان طلب مالی ندارد... که اگر داشته باشد هم ما به پاس هواداری طرفدارانش حتما خواهیم بخشید...

او می گوید من فقط دنبال روشن شدن زوایای یک حادثه مشکوک هستم که در آن جان یک ورزشکار معروف گرفته گردیده. از همه شما می خواهم کمکم کنید. فقط همین. مطمئن باشید درباره آن مسائل هم روزی که تاریخ قول مان با جی رسید ، حتما درباره اش سخن خواهم گفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 بهمن 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 61

به "آیا مرگ جی لوید ساموئل مشکوک بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا مرگ جی لوید ساموئل مشکوک بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید