امید آبی های خوزستان به بازگشت 6 امتیاز، علوی: تیم ما شایسته سقوط نیست

به گزارش مجله همراهان، سرمربی استقلال خوزستان می گوید تیمش بازی سختی برابر نساجی جنگجو دارد.

امید آبی های خوزستان به بازگشت 6 امتیاز، علوی: تیم ما شایسته سقوط نیست

به گزارش مجله همراهان، محمد علوی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نساجی حاضر شد و اظهار کرد: بازی فردا برای ما اهمیت زیادی دارد و برای پیروزی به میدان می رویم. بازیکنان را برای فردا به نهایت آمادگی خواهیم رساند.

او ادامه داد: نساجی تیم جنگجویی است و ما با تمام قدرت برابر این تیم به میدان می رویم. بازی این تیم برابر پیکان را آنالیز کردیم و شناخت خوبی نسبت به این تیم داریم. در دیدار با فولاد و وقتی گل دوم را خوردیم و به بازی برگشتیم، کم تجربه بودیم و همین باعث شد به جای تساوی، شکست بخوریم. از این به بعد به دنبال گل زدن هستیم زیرا در بخش دفاعی تیم خوبی شدیم. نفت مسجدسلیمان در دیدار با ما حرفی برای گفتن نداشت.

علوی اضافه کرد: روی کاغذ تیم ما هنوز شانس صعود دارد اما نمی خواهیم خودمان را گول بزنیم. من به عنوان یک مربی جوان در لیگ برتر کار خودم را انجام می دهم و هر چیزی که داشته باشم به بازیکنانم ارائه می دهم. اگر 6 امتیاز به ما برگردد، تیم ما شایسته سقوط نیست. مدیرعامل ما به دنبال بازگرداندن آن 6 امتیاز است و سعی خود را می کند.

به گزارش مجله همراهان، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی به دلیل تداخل زمان پرواز تیمش و نشست خبری دیدار این تیم برابر استقلال خوزستان در این نشست شرکت نکرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 194

به "امید آبی های خوزستان به بازگشت 6 امتیاز، علوی: تیم ما شایسته سقوط نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امید آبی های خوزستان به بازگشت 6 امتیاز، علوی: تیم ما شایسته سقوط نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید