ایرانسل امکانات ویژۀ آموزش آنلاین ارائه کرد

به گزارش مجله همراهان، ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و در راستای حمایت از دانش آموزان و معلمان و ایجاد دسترسی آسان به آموزش آنلاین در شرایط کرونا، امکانات ویژه ای ارائه کرد.

ایرانسل امکانات ویژۀ آموزش آنلاین ارائه کرد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، دسترسی رایگان و بدون مصرف دیتا به سامانۀ شاد، ارائۀ بستۀ اینترنت با تعرفۀ تخفیفی به مؤسسه های آموزشی، پیشنهاد ویژۀ استفادۀ رایگان از زیرساخت آموزش آنلاین دانا پلاس و نیز ارائۀ سیم کارت آموزشی با امکان ایجاد محدودیت توسط والدین در دسترسی به وب سایت ها برای فرزندان، از جملۀ این امکانات هستند.

دسترسی رایگان به سامانۀ شاد

مشترکان ایرانسل می توانند از بامداد 16 شهریور ماه 1399 تا اطلاع ثانوی، بدون احتیاج به تهیۀ بستۀ دیتا، به سامانۀ شاد دسترسی داشته باشند. در هنگام استفاده از این سامانه، اینترنت مصرفی برای تمامی کاربران رایگان خواهد بود و در طول استفاده از سامانۀ شاد، اینترنت رایگان به صورت اتوماتیک برای کاربران فعال می گردد. کاربران ضروری است هنگام استفاده از سامانۀ شاد، در صورت استفاده از نرم افزار VPN روی دستگاه خود، آن را قطع نمایند تا از نظر فنی، امکان رایگان محاسبه شدن دیتای مصرفی آنان وجود داشته باشد.

بستۀ اینترنت با تخفیف ویژه

ایرانسل همچنین برای دانش آموزان مدرسه هایی که از سامانۀ شاد برای آموزش آنلاین استفاده نمی نمایند و نیز دانشجویان دانشگاه ها و مؤسسه های آموزشی که از پلتفرم های آموزش آنلاین خود استفاده می نمایند، بسته های اینترنت با تخفیف ویژه در نظر گرفته است که به زودی در دسترس قرار می گیرند. این بسته ها به آی پی سامانۀ آموزش آنلاین که در سیستم آموزشی مؤسسۀ محل تحصیل ثبت شده باشند، تعلق می گیرد.

متقاضیان می توانند درخواست خود را به همراه اطلاعات پلتفرم آموزش مجازی خود (نشانی کامل وب سایت، آی پی عمومی، پورت، پروتکل) در نامه ای رسمی به نشانی [email protected] ارسال و یا در فرم موجود در وب سایت ایرانسل بارگذاری نموده و برای هماهنگی های بعدی، یکی از مسؤولان فنی خود را به ایرانسل معرفی نمایند.

پیشنهاد ویژۀ دانا پلاس

ایرانسل همچنین با ارائۀ زیرساخت آموزش آنلاین دانا پلاس، امکان برگزاری کلاس های آنلاین از این طریق را در اختیار مدرسه ها، دانشگاه ها و مؤسسه های آموزشی قرار داده است.

متقاضیان می توانند با مراجعه به وب سایت دانا پلاس به نشانی plus.danaapp.ir ، به مدت یک ماه از امکان استفادۀ رایگان از بستۀ 925 هزار تومانی ویژۀ مدارس استفاده نمایند.

سیم کارت آموزشی

مشترکان ایرانسل در صورتی که قصد دارند سیم کارت خود را برای آموزش آنلاین، در اختیار فرزندشان قرار دهند، می توانند در صورت تمایل، با شماره گیری کد دستوری #33555 و یا گزینۀ تغییر طرح تعرفه در قسمت اطلاعات حساب اپلیکیشن ایرانسل من، دسترسی سیم کارت به اینترنت را صرفاً برای وب سایت های مورد تأیید داخلی محدود نمایند. رفع محدودیت و دسترسی مجدد به همۀ وب سایت ها، در هر زمان با شماره گیری کد دستوری #43555 و یا اپلیکیشن ایرانسل من امکان پذیر است.

ایرانسل همچنین سیم کارتی به نام سیم کارت آموزشی را برای والدینی که قصد دارند سیم کارت ویژه ای به امر تحصیل و آموزش آنلاین فرزند خود اختصاص دهند، ارائه نموده است.

با تهیۀ این سیم کارت اعتباری (که باید به نام یکی از والدین ثبت نام گردد)، دسترسی به اینترنت به طور پیش فرض، صرفاً برای وب سایت های مورد تأیید داخلی امکان پذیر است. در صورت تمایل کاربر، می توان محدودیت دسترسی به وب سایت ها را روی این سیمکارت ها نیز با مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من و یا شماره گیری کد دستوری #43555 رفع کرد. همچنین امکان برقراری مجدد این محدودیت دسترسی، به وسیله اپلیکیشن ایرانسل من و یا شماره گیری کد دستوری #33555 وجود دارد.

ثبت نام و دریافت سیم کارت آموزشی، صرفاً به وسیله مراجعه به صفحۀ سیم کارت آموزشی در فروشگاه اینترنتی ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir امکان پذیر است.

این سیم کارت، با 4000 تومان اعتبار اولیه، 1.5 گیگابایت اینترنت رایگان (با اعتبار 20 روز)، 100 دقیقه مکالمه رایگان ایرانسلی (با اعتبار 20 روز) و 4 گیگابایت اینترنت رایگان 7 روزه (در هر ماه، تا 6 ماه) ارائه می گردد.

مشترکان ایرانسل می توانند با مراجعه به نسخۀ موبایلی و یا وب اپلیکیشن ایرانسل من، مصرف اینترنت داخلی یا جهانی بسته های دیتای خود را آنالیز نمایند.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1241

به "ایرانسل امکانات ویژۀ آموزش آنلاین ارائه کرد" امتیاز دهید

1 کاربر به "ایرانسل امکانات ویژۀ آموزش آنلاین ارائه کرد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرانسل امکانات ویژۀ آموزش آنلاین ارائه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید