کارهایی که باید در تور تایلند انجام بدهید

به گزارش مجله همراهان، در تور تایلند باید کارهایی انجام بدهید، که باعث شوند که سفری پر از خاطره را تجربه کنید. در این مقاله شما را با کارهایی که می‌توانید در تور تایلند انجا بدهید تا یک سفر عالی را تجربه کنید گردآوری کرده‌ایم.

کارهایی که باید در تور تایلند انجام بدهید

غواصی بدون کپسول در Koh Tao در تور تایلند

البته که غواصی با اکسیژن، تنها راه کشف صخره های مرجانی اعماق دریا نیست. اگر واقعا دوست دارید متفاوت باشید، باید این کار را بدون کپسول اکسیژن انجام دهید، شاید با خودتان فکر کنید چرا این کار را باید کنید و جواب ساده است، دور زدن محدودیت ها! در ضمن، چه باورتان بشود و چه نشود، این تفریح در سال های اخیر به یکی از اصلی ترین تفریحات تایلند برای افراد ماجراجو در تور تایلند تبدیل شده است. روش هم  این است یک نفس بزرگ می گیرید و بعد تا عمق 20 متری یا بیشتر پایین می روید و به جستجوی حیات دریایی، صخره های مرجانی و کشتی های شکسته می روید. بیشترین رکورد این کار توسط فردی بوده که توانسته تا 20 دقیقه زیر آب بماند، البته که هیچ کس چنین انتظاری از شما آن هم در تجربه ی اول ندارد.

رفتینگ در رودخانه وحشی Mae Taeng در تور تایلند

رفتینگ حس فشار زیاد آب روی بدن و خیس شدن و حرکت در جهات مختلف به واسطه ی این آبهاست. یکی از بهترین مکان های تایلند برای رفتینگ، رودخانه مائه تائنگ در شمال شرقی چیانگ مای است. طبیعت این رودخانه و اطراف آن فوق العاده است، کوه ها، زمین ها و شالیزارهای سرسبز برنج، دره های پر از ارکیده های وحشی، وجود حیواناتی مثل فیل ها همه و همه از جاذبه های این منطقه ی تایلند می‌باشند. این رودخانه از دره های نزدیک مرز برمه آغاز شده و به رودخانه ی مشهور چائو فرایا سرازیر می‌شود. در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیا زیبا و دیدنی می‌باشند.

صخره نوردی و شیرجه به اعماق آب در تور تایلند

یکی از بهترین تفریحات تایلند، صخره نوردی و بعد افتادن به اعماق آب است که اصطلاحا به آن (Deep Water Soloing) می گویند. این ماجراجویی، یک فرم جدید از صخره نوردی است که در آن شما بدون هیچ وسیله ای باید از صخره ها بالا بروید نه گیره ای، نه کفشی و نه هیچ وسیله ی دیگری! تنها راه بالا رفتن، صخره نوردی است و تنها راه پایین آمدن هم جهش از لبه ی صخره ها و سقوط است! اما نگران نباشید چون در این نوع سقوط چه در ارتفاع 10 متری و چه 100 متری باشید، پایین شما آب می‌باشد.

انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 566

به "کارهایی که باید در تور تایلند انجام بدهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارهایی که باید در تور تایلند انجام بدهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید