بولونیا 1 - 2 اینترمیلان؛ صدرنشینی در دقیقه 90

اینتر در دیداری سخت در خانه بولونیا 1-2 پیروز شد.

بولونیا 1 - 2 اینترمیلان؛ صدرنشینی در دقیقه 90

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، اینتر در دیداری که ابتدا از بولونیا عقب افتاد، با دو گل دقایق پایانی روملو لوکاکو پیروز به کسب سه امتیاز مهم این مسابقه شد تا این تیم با یک بازی بیشتر از یوونتوس، در صدر جدول سری آ قرار گیرد.

اینتر بازی را هجومی شروع کرد و می توانست روی ارسال لاتزارو در دقیقه نه به گل اول دست یابد، اما ضربه لائوتارو مارتینز با مهار زیبای اسکوروپسکی همراه شد. در دقیقه 19 و روی پاس میلان اشکرینار، مارتینز باز هم مقابل دروازه بولونیا صاحب فرصت گلزنی شد، اما این بار نیز ضربه او در اختیار گلر حریف نهاده شد.

در دقیقه 30 و با توپ ربایی بازیکنان اینتر در میانه میدان، روملو لوکاکو می توانست گل اول را به ثمر برساند، اما اسکوروپسکی باز هم واکنش خوبی نشان داد.

دقایقی بعد اولین فرصت گلزنی برای بولونیا ایجاد شد، اما ضربه زیبای اسوانبرگ با اختلاف کمی از کنار دروازه اینتر به بیرون رفت.

در اواخر نیمه اول و روی همکاری زیبای لائوتارو مارتینز و لوکاکو، مهاجم بلژیکی اینتر صاحب بخت خوبی برای گلزنی شد، اما باز هم ضربه او در اختیار اسکوروپسکی نهاده شد تا نیمه نخست کم هیجان با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

اولین فرصت نیمه دوم را بولونیا خلق کرد، اما ضربه ایستگاهی اسوانبرگ با اختلاف کمی از بالای دروازه سمیر هندانوویچ به بیرون رفت.

اما در دقیقه 59 این بولونیا بود که به گل اول دست یافت. سوریا پشت محوطه جریمه اینتر صاحب موقعیت گلزنی شد و ضربه محکم او بعد از برخورد به استفان دی فرای و تغییر جهت وارد دروازه اینتر گشت.

دقایقی بعد روملو لوکاکو فرصت خوبی برای زدن گل تساوی اینتر داشت، اما کنترل ضعیف او در محوطه باعث از دست رفتن این فرصت شد.

در دقیقه 69 اینتر باز هم صاحب بخت خوبی برای رسیدن به گل اول شد، اما این بار ضربه سر میلان اشکرینار توسط دروازه بان بولونیا مهار شد.

در دقیقه 75 اینتر به گل تساوی دست یافت. ضربه اشکرینار در محوطه توسط اسکروپسکی به زیبایی مهار شد، اما در ریباند روملو لوکاکو پیروز شد دروازه خالی را باز کند.

در دقیقه 80 اینتر می توانست به گل دوم هم دست پیدا کند، اما ضربه سر وسینو روی ارسال لوکاکو با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما در دقیقه 90 اینتر با متوقف شدن لائوتارو مارتیز در محوطه صاحب یک ضربه پنالتی شد که روملو لوکاکو این فرصت را تبدیل به گل دوم اینتر کرد تا اینتر در این دیدار سخت با نتیجه 1-2 به پیروزی دست یابد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 19 آبان 1398 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 469

به "بولونیا 1 - 2 اینترمیلان؛ صدرنشینی در دقیقه 90" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بولونیا 1 - 2 اینترمیلان؛ صدرنشینی در دقیقه 90"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید