تد کروز برای مبرا شدن از کرملین کروز:پوتین یک کمونیست کا گ ب است

به گزارش مجله همراهان، ایسنا نوشت: سناتور جمهوری خواه آمریکا از ایالت تگزاس در کوشش برای مبرا دانستن خود از برچسب کرملین کروز، رئیس جمهور روسیه را یک کمونیست تحت حمایت کا گ ب (سرویس اطلاعاتی و امنیتی اتحاد جماهیر شوروی سابق) خواند.

تد کروز برای مبرا شدن از کرملین کروز:پوتین یک کمونیست کا گ ب است

به نوشته نشریه نیوزویک، تد کروز، سناتور جمهوری خواه آمریکا از ایالت تگزاس به شدت کوشش نموده تا نام مستعار کرملین کروز را که از سوی برایان ویلیامز، یکی از گویندگان شبکه ان بی سی به وی داده شده و به عنوان یک هشتگ در توییتر رایج شده است، رد کند.

تد کروز ضمن توصیف ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به عنوان یک کمونیست و یک دیکتاتور بی رحم، به یک عمر تنفر خود از کمونیسم اشاره و کوشش کرد تا ثابت کند که رسانه های خبری آمریکا بی وقفه کوشش می نمایند تا از قدرت نیروهای نظامی آمریکایی بکاهند.

این ماجرا از آنجایی شروع شد که تد کروز روز آدینه یک فیلم تبلیغاتی ارتش روسیه را که جذب نیروهای زن در ارتش آمریکا را مسخره می کرد، در توییتر خود به اشتراک گذاشت. کروز در این توییت نوشت: شاید ارتشی که مردانه نباشد، بهترین گزینه محسوب نشود.

این توییت کروز انتقاد بسیاری از کهنه سربازان آمریکایی، دموکرات ها و صاحب نظران را برانگیخت و باعث شد تا برایان ویلیامز نام مستعار کرملین کروز را به وی بدهد.

کروز در کوشش برای رد نام مستعاری که ویلیامز به وی داده است، گفت: من از کمونیست ها متنفرم، خانواده من توسط کمونیست ها زندانی و شکنجه شدند و برایان ویلیامز مدافع بی شرم کمونیست های روسیه، چین و کوباست.

وی اضافه کرد: سرهنگ ولادیمیر پوتین از کا گ ب همواره یک کمونیست بوده و هست. او جزو بی رحم ترین دیکتاتورهای چپ گراست.

کروز همچنین شرح داد که ویلیامز نمونه رقت انگیز رسانه های فاسد است و دلایل تاریخی را برای تنفر خودش و خانواده اش از کمونیست ها در هر کشوری ارائه داد.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1690

به "تد کروز برای مبرا شدن از کرملین کروز:پوتین یک کمونیست کا گ ب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تد کروز برای مبرا شدن از کرملین کروز:پوتین یک کمونیست کا گ ب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید