ثبت نام در مقطع دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران

به گزارش مجله همراهان، ثبت نام الکترونیکی متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری به وسیله شیوه نامه اختصاصی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران برای سال تحصیلی 1400-1399 شروع شد.

ثبت نام در مقطع دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله همراهان، ثبت نام الکترونیکی متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری به وسیله شیوه نامه اختصاصی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران برای سال تحصیلی 1400-1399 شروع شد.

پیرو اطلاعیه شماره 1 معاونت آموزشی این دانشگاه، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان شرکت نماینده در آزمون اختصاصی دکتری به وسیله شیوه نامه اختصاصی در پردیس بین المللی کیش می رساند؛ در صورت داشتن شرایط لازم مندرج در شیوه نامه، می توانند از روز چهارشنبه 15/ 05/ 1399‬ ‬ لغایت آدینه ‬ مورخ 06/14/ 1399‬ جهت انجام مراحل ثبت نام الکترونیکی (رشته های مورد پذیرش) و بارگذاری مدارک و اطلاعات لازم به وبگاه معاونت آموزشی مراجعه نمایند.

شایان ذکر است اطلاع رسانی به متقاضیان منحصراً به وسیله وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه به آدرس مذکور صورت می پذیرد و داوطلبان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از زمان و مکان برگزاری مصاحبه به سایت پردیس بین المللی کیش - Kish.ut.ac.ir - مراجعه نمایند. همچنین خواهشمند است قبل از هر گونه اقدام، اطلاعیه ها و راهنماهای مربوطه را به دقت مطالعه نمایند.

کلیه داوطلبان موظفند در تاریخ های مقرر نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سایت مذکور اقدام نموده و با در دست داشتن تاییدیه ثبت نام الکترونیکی برای انجام مصاحبه به پردیس بین المللی کیش مراجعه نمایند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1187

به "ثبت نام در مقطع دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام در مقطع دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید