خواهر ترامپ: برادرم به هیچ اصولی پایبند نیست ، وقتی دونالد پول می دهد تا بجایش امتحان ورودی دانشگاه بدهند!

به گزارش مجله همراهان، خواهر بزرگتر ترامپ و قاضی پیشین فدرال در سخنانی که پنهانی ضبط شده، برادرش را فردی دروغگو و بی رحم خطاب نموده و گفته که او به هیچ اصولی پایبند نیست.

خواهر ترامپ: برادرم به هیچ اصولی پایبند نیست ، وقتی دونالد پول می دهد تا بجایش امتحان ورودی دانشگاه بدهند!

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از آسوشیتدپرس، در صدایی که توسط مِری ترامپ برادرزاده رییس جمهوری آمریکا ضبط شده، ماریان ترامپ بری خواهر بزرگتر ترامپ و قاضی پیشین فدرال با انتقاد شدید از برادرش تاکید نموده است که وی هیچ اصولی ندارد.

ماریان در این صدای ضبط شده گفته است که چطور می گردد که خانوده من خطرناک ترین مرد دنیا را به وجود آورد. مری ترامپ پس از انتشار این صدای ضبط شده گفت که وی ضبط مصاحبه ها با عمه خود را در سال های 2018 تا 2019 انجام داده است.

در یکی از این صداها، بری 83 ساله می گوید مصاحبه سال 2018 برادرش را در شبکه فاکس نیوز شنیده که او را به عنوان قاضی ناظر بر پرونده بچه ها مهاجر جداشده از والدین در مرز انتخاب کرد.

بری ادامه می دهد: اگر شما فردی مذهبی بودی، به مردم یاری می کردی. این کار را نکن.

در ادامه مطلب درج شده در این خبرگزاری آمریکایی آمده است: خواهر بزرگتر ترامپ در قسمت دیگری از سخنان ضبط شده اشگفته است: توییت های لعنتی و دروغ هایش! او بدون آمادگی صحبت می نماید و دروغ می گوید.

خواهر ترامپ همچنین در بخش دیگری از سخنان خود می گوید که برادرش [دونالد ترامپ]هرگز نظرات وی را در خصوص پرونده های مهاجرتی نخوانده است.

این صدا ها نخستین بار توسط روزنامه واشنگتن پست منتشر شد و سپس نسخه آن بدست آسوشیتدپرس رسیده است.

این صدا ها تنها یک روز پس از برگزاری مراسم یادبود رابرت ترامپ، برادر بری و رییس جمهوری منتشر شد. مراسم یادبود رابرت ترامپ روز آدینه گذشته در کاخ سفید برگزار گردید.

ترامپ پس از شنیدن ای صدا های ضبط شده گفت: هر روز چیزی پیش می آید، چه کسی اهمیت می دهد.

پس از انتشار کتاب مری ترامپ برادرزاده رییس جمهوری، از وی در خصوص منبع بعضی اطلاعاتش سوال پرسیده شده بود. اما او در هیچ کجای کتاب نگفته است که مصاحبه هایی با عمه خود داشته و صدای وی را ضبط نموده است. مری ترامپ دیروز شنبه فاش کرد که به طور پنهانی 15 ساعت مکالمه چهره به چهره با عمه خود بری را ضبط نموده است.

کریس باستاردی سخنگوی مری ترامپ گفت: مری ابتدا متوجه شده بود که اعضای خانواده اشدر استشهاد های پیشین دروغ گفته اند. از این رو وی احساس کرد که برای محافظت از خود، مکالمه هایی را ضبط کند.

این صدا های ضبط شده تنش میان رییس جمهوری و خواهرش را روشن می نماید. در یکی از قسمت های صدای ضبط شده، بری به برادرزاده اش می گوید: این تنها ریاکاری است و بس، این ریاکاری و ظلم است و دونالد بی رحم است.

در کتاب مری ترامپ که پیش از این مورد هجمه حملات عمویش نهاده شد، ادعا شده که رییس جمهوری آمریکا به شخصی پول داده تا بجای وی امتحان ورودی دانشگاه را بدهد، زیرا دونالد ترامپ می خواسته وارد دانشگاه پنسیلوانیا گردد.

در یکی از صدا های ضبط شده، بری می گوید که شخصی به نام جو شاپیرو بجای ترامپ امتحان داده است. گفته می گردد رییس جمهوری آمریکا با شخصی به همین نام دوست بوده که حالا درگذشته است. هرچند همسر و خواهر شاپیرو این دعا ها را رد نموده و گفته اند که او هرگز به جای کسی امتحان نداده است.

باستاردی هم درباره مری ترامپ گفت: او هرگز انتظار نداشت از طرف عمه اش بشنود که دونالد ترامپ برای ورود به دانشگاه به کسی پول داده باشد

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1214

به "خواهر ترامپ: برادرم به هیچ اصولی پایبند نیست ، وقتی دونالد پول می دهد تا بجایش امتحان ورودی دانشگاه بدهند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواهر ترامپ: برادرم به هیچ اصولی پایبند نیست ، وقتی دونالد پول می دهد تا بجایش امتحان ورودی دانشگاه بدهند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید