شبکه دروغ های یک میلیاردر قلابی ، کایلی جنر برای پنهانکاری اقتصادی به زندان می افتد؟

به گزارش مجله همراهان، اوایل امسال میلادی کایلی جنر در یکی از عظیم ترین معامله های نقدی تاریخ تجارت سلبریتی ها حدود نیمی از سهام خود را در شرکت فراوری لوازم آرایشی کوتی به ارزش 600 میلیون دلار فروخت اما انتشار آمار و ارقام واقعی آن معامله نشان داد این ستاره جوان سال ها درباره اندازه و ارزش شرکت و دارایی خود دروغ می گفته است.

شبکه دروغ های یک میلیاردر قلابی ، کایلی جنر برای پنهانکاری اقتصادی به زندان می افتد؟

به گزارش مجله همراهان به نقل فوربس، کمتر از یک سال پیش ستاره 23 ساله دنیای مد و لوازم آرایشی با رساندن ثروت خود به بیش از یک میلیارد دلار بالاتر از مارک زاکربرگ جوان ترین میلیاردر خودساخته دنیا لقب گرفت. به این ترتیب، چهره او روی جلد نشریه معتبر فوربس رفت و دیگر همه مطمئن شده بودند چهره جوان خانواده کارداشیان-جنر ثروتی بیش از 1.2 میلیارد دلار دارد.

نکته جالب اینکه کارداشیان ها و جنرها با وجود درخشیدن در تمام عرصه ها به یک چیز بیشتر علاقه نشان می دادند و می دهند؛ قرار دریافت در فهرست سالانه میلیاردرهای فوربس و کوشش برای بالا بردن رده خود در این فهرست. حالا به نظر می رسد درباره خواهر جوان تر این خاندان ماجرای میلیاردر شدن دست کم آن گونه که به نظر می رسید نبوده و کایلی جنر سال ها درباره میزان ارزش و پیروزیت تجارت شرکت خود عظیم نمایی می نموده است.

  • ثروت 1.2 میلیارد دلاری جوان ترین میلیاردر خودساخته دنیا

با انتشار رقم نهایی معامله شرکت کوتی که تولیدکننده لوازم آرایشی با برند کایلی است، معین شد خاندان کارداشیان-جنر در پنهان نگه داشتن یک راز عظیم پیروز بوده اند. در واقع، کسب و کار کایلی بسیار کوچک تر از آن است که به نظر می رسد و با وجود کوشش های شبانه روزی تمام اعضای خانواده، سودی که خواهر کوچک تر از تجارت خود به دست آورده، هرگز نمی توانسته است او را وارد فهرست میلیاردرها کند.

کارشناسان فوربس به این نتیجه رسیده اند که جنرها برای میلیاردر شدن به احتمال فراوان بسیاری از اسناد اقتصادی و اقتصادیاتی را جعل نموده اند. از این نظر، آنها کاملا به دانلد ترامپ شباهت دارند که سال هاست می کوشد نشان دهد ثروتی بسیار زیاد دارد. نکته عجیب در این میان، شهوت مشهورها برای دیدن شدن بیشتر و شهوت پولدارها برای پولدارتر به نظر رسیدن است و جنر و ترامپ شاخص ترین چهره های این گونه رو به افزایش به شمار می آیند.

بر اساس اطلاعاتی که تازه به دست آمده به علاوه تاثیری که شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید-19 بر بازار لوازم آرایشی و بهداشتی گذاشته، ثروت شخصی کایلی جنر در بهترین حالت در حدود 340 میلیون است؛ رقمی که او را در فاصله ای بسیار بسیار دراز و طولانی از فهرست میلیاردرها قرار می دهد. کایلی سال 2018 مدعی شده بود شرکت کوتی او 300 میلیون دلار از فروش لوازم آرایشی درآمد داشته، در حالی که درآمد واقعی 125 میلیون دلار بوده است.

با کنار هم قرار دادن تمام این اطلاعات و آمار و ارقام، فوربس به این نتیجه رسید که کایلی جنر هر چه باشد، میلیاردر نیست. اگر همه دارایی ها و سهام شخصی این ستاره جوان را جمع کنیم، کمتر از 900 میلیون دلار خواهد شد که 340 میلیون دلار آن مربوط به شرکت کوتی است. ارزش سهام این شرکت در زمانه شیوع کرونا 60 درصد کاهش یافته و آن معامله 1.2 میلیارد دلاری پاییز سال گذشته را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.

گفته می گردد اگر دروغ ها و پنهانکاری های اقتصادی و جعل اسناد برای زیاد نشان دادن ثروت و گردش اقتصادی شرکت کوتی ثابت گردد، نظام قضایی و اقتصادیاتی آمریکایی ممکن است کایلی جنر را محاکمه کند و به زندان بیندازد. هر چند تا رسیدن به آن مرحله و برگزار شدن احتاقتصادی دادگاه راهی دراز در پیش است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1085

به "شبکه دروغ های یک میلیاردر قلابی ، کایلی جنر برای پنهانکاری اقتصادی به زندان می افتد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه دروغ های یک میلیاردر قلابی ، کایلی جنر برای پنهانکاری اقتصادی به زندان می افتد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید