ماجرای عجیب حضور بوکسور هندوراسی در جام جهانی 2019

به گزارش مجله همراهان، یک بوکسور هندوراسی به دنبال ناتوانی فدراسیون بوکس کشورش جهت شرکت در جام جهانی 2019 دست به اقدام عجیبی زد تا بتواند راهی روسیه گردد.

ماجرای عجیب حضور بوکسور هندوراسی در جام جهانی 2019

به گزارش خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری تاس روسیه، ماریا آتونس پس از جمع آوری پول در اینترنت توانست خود را به محل برگزاری جام جهانی بوکس 2019 در شهر اولان اوده روسیه برساند.

ولادیمیر ایرینچف، عضو کمیته برگزاری جام جهانی بوکس 2019 در این رابطه گفت: بوکسور خانم از هندوراس با یک پرواز معمولی از پکن به روسیه آمد. او پیش از این سفر هیچ اطلاعی به کسی نداده بود و برای شرکت در رقابت ها ثبت نام نکرد. سپس متوجه شدیم که این بوکسور برای سفر به روسیه و شرکت در جام جهانی 2019 به وسیله اینترنت اقدام به جمع آوری پول کرد. او حتی فرصت تماس با کمیته برگزاری رقابت ها را نداشت و به تنهایی به وسیله اینترنت خانه ای را در شهر اولان اوده رزرو نموده بود. ظاهرا به دنبال ناتوانی فدراسیون بوکس هندوراس تصمیم گرفت تا از مردم در شبکه اینترنت درخواست یاری اقتصادی کند.

وی در ادامه گفت: طبق قوانین فدراسیون جهانی بوکس این ورزشکار هندوراسی نباید در خانه اجاره ای بماند و او را به هتل محل اقامت سایر رقیبانش انتقال دادیم.

جام جهانی بوکس از 3 روز دیگر به مدت 10 روز در روسیه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 340

به "ماجرای عجیب حضور بوکسور هندوراسی در جام جهانی 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عجیب حضور بوکسور هندوراسی در جام جهانی 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید