مهم ترین پاس گل عمرم را دادم، یقین دارم ذوب آهن سقوط نمی کند

به گزارش مجله همراهان، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال ذوب آهن که این روزها برای بقا در لیگ برتر تلاش می کند، در هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ برتر تا یک قدمی شکست خانگی در یک دیدار حساس و 6 امتیازی مقابل سایپا هم رفت؛ و اگر نبود گل دقیقه 92 این تیم، شاید امروز کار ذوب آهن برای بقا در لیگ برتر بسیار مشکل تر از چیزی بود که امروز هست.

مهم ترین پاس گل عمرم را دادم، یقین دارم ذوب آهن سقوط نمی کند

مهرداد قنبری هافبک تیم ذوب آهن که در دقیقه 92 با پاس خوبش وحید محمدزاده را در موقعیت گلزنی قرار داد تا نقش فرشته نجات را برای سبز پوشان بازی کرده و باعث شود تیمش از یک شکست خانگی نجات یابد، در مصاحبه با خبرنگاران گفت: از اینکه توانستم پاس گل به این مهمی در چنین دیداری ارسال کنم بسیار خوشحالم. این یکی از مهم ترین بازی های تاریخ فوتبال ذوب آهن بود که شکست در این بازی می توانست پیامدهای بسیار زیادی برای ما داشته باشد. گلی که پاس آن را من ارسال کردم می تواند در تاریخ باشگاه ذوب آهن تاثیرگذار باشد.

مدافع - هافبک سبز پوشان شرح داد: این دیدار به لحاظ جدولی بسیار مهم بود. ذوب آهن و سایپا هر دو از تیم های سابقه دار لیگ برتر هستند که هر کدام به لیگ یک سقوط کنند باعث تاسف است. من حتی برای سایپا هم ناراحتم چون این تیم هم مثل ذوب آهن حیف است سقوط کند.

قنبری تاکید کرد: ما بازی های سختی تا انتها فصل پیش رو داریم، اما در عین حال اطمینان می دهم ذوب آهن سقوط نخواهد کرد. ما بازیکنان در کنار کادر فنی همه تلاش مان را برای حفظ سهمیه این تیم همه تلاش مان را انجام می دهیم.

بازیکن ذوب آهن بیان داشت: بازی های ساده ای تا انتها فصل در پیش نداریم و باید در تک تک این بازی ها تلاش مضاعفی داشته باشیم. هر یک از امتیازات این بازی ها برای ما مهم است و می تواند در سرنوشت تیم بزرگ ذوب آهن تاثیرگذار باشد.

وی دیدار با نفت مسجد سلیمان در هفته آینده را هم دیداری مهم دانست و گفت: اتفاقاً حریف هفته بیست و هشتم ما انگیزه های زیادی دارد. چرا که آنها هم تا حدودی با خطر سقوط روبرو هستند، اما یک پیروزی می تواند ضامن بقای آنها باشد و لذا قطعاً با انگیزه های مضاعف در خانه خودشان به میدان می آیند.

هافبک سبزپوشان بیان داشت: ما ناچاریم از تیم های مسجد سلیمان و نساجی امتیازات لازم را بگیریم چرا که در دو هفته انتهای و دیدار با سپاهان استقلال قطعاً کار سخت تری داریم.

قنبری در انتها با تاکید بر اینکه تمام تلاش شان را برای کسب نتایج لازم در بازی های پیش رو انجام می دهند، افزود: انشاءالله با حمایت هواداران و مدیران ارشد باشگاه و زحماتی که کادر فنی و بازیکنان در کنار تیم های پزشکی، تدارکات و خدمات متحمل می شوند، از سهمیه اصفهان در بالاترین سطح فوتبال ایران مراقبت های لازم را به عمل خواهیم آورد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1764

به "مهم ترین پاس گل عمرم را دادم، یقین دارم ذوب آهن سقوط نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین پاس گل عمرم را دادم، یقین دارم ذوب آهن سقوط نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید