نهمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت

به گزارش مجله همراهان، تهران (پانا) - نهمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت که به طور همزمان از آغاز محرم آغاز شده به اتمام فرصت ارسال آثار خود نزدیک شده است.

نهمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، این سوگواره در قسمت عکس هیأت دو بخش دارد: بخش تک عکس با عنوان مجالس احیای امر اهل البیت علیهم السلام که تمامی فعالیت های هیأت از مجالس نوحه و عزاداری و شادی اهل بیت گرفته تا فعالیت های جهادی و آموزشی و اردویی هیأت که مصداق زنده نگاه داشتن سیره و منش اهل بیت علیهم السلام باشد را در بر دارد.

بخش دوم با عنوان روایت هیأت مختص مجموعه عکس است در این بخش موضوعاتی نظیر

هر کوچه یک هیأت، هر خانه یک هیأت(روضه های خانگی)، میاندار هیأت، میاندار خدمت، همه اعضای یک پیکر همه سرباز یک سنگر، برکت روزی ما ذکر اباعبدالله، ز کودکی خادم این تبار محترمم، با یا حسین یا حسین پیر می شویم، در حسرت بهشت و ارادت کادر درمانی-پزشکی و تکفین اموات کرونایی به امام حسین(ع) برای روایت تصویری پیشنهاد شده است.

گفتنی است، سید عباس میرهاشمی، کمال الدین شاهرخ و حیدر رضایی داوری نهمین سوگواره عاشورایی عکس هیأت را بر عهده دارند و آثار را در دو قسمت عکاسی با دوربین دیجیتال و تلفن همراه داوری می کنند.

جوایز سوگواره عکس در بخش تک عکس در هر دو زیر بخش عکاسی با دوربین دیجیتال و عکاسی با تلفن همراه به نفرات اول تا سوم ده میلیون ریال و در بخش مجموعه عکس نیز بیست میلیون ریال می باشد.

نهمین سوگواره پوستر هیأت نیز در بخش اصلی شامل پوستر اعلان هیأت، تبلیغ در فضای مجازی و تبلیغ در فضای شهری و در بخش فرعی شامل پوسترشیعی و هیأت و مواسات و همچنین در بخش ویژه شامل موشن پوستر است.

محمد علی کشاورز، محمد روح الامین، محمدصابر شیخ رضایی و سید شعیب حسینی داوران سوگواره پوستر هیأت بوده و جوایز نیز شامل چهار میلیون تومان در بخش اصلی پوستر اعلان هیأت برای پوستر برتر, دو میلیون تومان درهریک از بخش های تخصصی تصویرسازی، حروف نگاری، چیدمان متن(لی اوت)، ترکیب بندی و ایده پردازی و خلاقیت عکاسی و همچنین سه جایزه 500 هزار تومانی در هریک از موضوعات عیدانه، هیأت خانوادگی و هیأت کودک می باشد که به منتخبین اهداء می گردد.

هم چنین به سه نفر برگزیده در بخش تبلیغ در فضای مجازی و تبلیغ در فضای شهری هر کدام یک میلیون تومان، نفرات برتر در هر زیربخش فرعی هرکدام دو میلیون تومان و 4 میلیون تومان برای نفر برتر بخش ویژه به همراه یک میلیون تومان یاری به هیأت برای هریک از رتبه ها اهدا می گردد.

گفتنی است مهلت ارسال آثار تا 13 آبان ماه مصادف با سالروز ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام خواهد بود.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال اثر به وبگاه هنر هیأت به نشانی www.honareheyat.ir مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1304

به "نهمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نهمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید