وام ودیعه مسکن زیر 30 میلیون تومان بدون ضامن

به گزارش مجله همراهان، محمد اسلامی گفت: فرایند کند پرداخت وام ودیعه مسکن به دلیل نبود شیوه عملکرد معین توسط بانک ها بوده که اواخر در ستاد ملی کرونا در این زمینه تصمیم گیری شد.

وام ودیعه مسکن زیر 30 میلیون تومان بدون ضامن

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ترک اصل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

وی افزود: برای یاری به متقاضیان، هفته پیش به شکل رسمی مصوبه هایی را برای سهولت در فرایند پرداخت تسهیلات ایجاد شد و متقاضیانی که تمایل داشته باشند در مدت سه سال بازپرداخت این تسهیلات را انجام دهند، می توانند از این مصوبه استفاده نمایند.

وزیر راه وشهرسازی اعلام نمود: با توجه به اینکه بسیاری از مستاجران قادر به پرداخت اقساط وام ودیعه مسکن و این تسهیلات نیستند، مصوبه به گونه ای تنظیم شد تا متقاضیان کارمزد اقساط را پرداخت نمایند و این موضوع در ستاد ملی مبارزه با کرونا مطرح و با دو مصوبه تصویب شد.

به گفته اسلامی، شرایط به گونه ای شده که چنانچه متقاضیان، چک برگشتی داشته باشند، مسئله ای برای دریافت وام ندارند و چنانچه کسی تمایل داشت، تسهیلات را تقسیط و سه ساله پرداخت کند به راحتی بتواند اینکار را انجام دهد.

وی اضافه نمود: اکنون 12 هزارو 500 نام کاربری و پسورد طراحی شده و همه بانک های عامل به سامانه متصل شده اند و تا به امروز سه هزار نفر تسهیلات دریافت نموده و سرعت پرداخت تسهیلات افزایش یافته است.

وزیر راه وشهرسازی توضیح داد: روان سازی و تسهیل گری برای دریافت تسهیلات صورت گرفته و مصوبه هم در این زمینه صادر شده که موثر است.

اسلامی گفت: 89 درصد از اسباب کشی ها با مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا در حوزه اجاره متوقف شده و مصوبه نقش موثری در ایجاد ثبات در بازار اجاره داشته است.

منبع: ایرنا

آخرین اخبار مرتبط با حوزه مسکن را در صفحه اختصاصی مسکن مجله همراهان بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 27 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1173

به "وام ودیعه مسکن زیر 30 میلیون تومان بدون ضامن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام ودیعه مسکن زیر 30 میلیون تومان بدون ضامن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید