کدام سریال رمضانی تا اینجا پرمخاطب تر بوده است؟

به گزارش مجله همراهان، در میان سریال های رمضانی در حال پخش از سیما، برادر جان توانسته بیشترین مخاطب را با خود همراه کند.

کدام سریال رمضانی تا اینجا پرمخاطب تر بوده است؟

به گزارش مجله همراهان، مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما با انتشار نتایج نخستین نظرسنجی خود در ماه مبارک رمضان، اعلام نموده است در میان سه مجموعه جدید تلویزیونی که از شبکه های یک، دو و سه پخش می گردد تا پانزدهمین روز ماه رمضان، مجموعه تلویزیونی برادر جان از شبکه سه سیما بیشترین مخاطب و میزان رضایت را به خود اختصاص داده است.

گفته شده مجموعه های تلویزیونی دلدار از شبکه دو و از یادها رفته از شبکه یک سیما با فاصله ای اندک از یکدیگر در رتبه های دوم و سوم جذب و میزان رضایت مخاطب قرار گرفته اند.

بر اساس این نظرسنجی زنان 64 درصد و مردان 46 درصد بیننده حداقل یکی از مجموعه های تلویزیونی جدید رمضان سال جاری بوده اند و درواقع خانم ها 12 درصد بیشتر از آقایان پای سریال های رمضانی تلویزیون نشسته اند.

همچنین از سوی صدا و سیما اعلام شده 5/55 درصد مردم درکل کشور تا کنون حداقل بیننده یکی از مجموعه های جدید تلویزیونی ماه مبارک رمضان بوده و ازاین تعداد بیش از 81 درصد از محتوای این مجموعه ها در حد زیاد رضایت داشته اند.

میزان مخاطبان مجموعه های تلویزیونی جدید رمضان سال جاری نسبت به مجموعه های تلویزیونی جدید رمضان سال 97، هشت و نیم درصد افزایش یافته است و رضایت مخاطبان سریال های سال جاری نسبت به سال گذشته نیز رشد بیش از 11 درصدی را نشان می دهد.

مرکز تحقیقات سازمان صدا وسیما دراین نظرسنجی فقط به بینندگان سریال های تلویزیونی ماه مبارک رمضان پرداخته است و در سرانجام این ماه در نظرسنجی دیگر ارزیابی مردم از کل برنامه های رمضانی را اعلام خواهد نمود باید دید که در نظرسنجی نهایی که سریال ها هم سهم ویژه ای دارند آیا رتبه سه سریال جدید تلویزیون همین گونه باقی خواهد ماند یا تغییراتی را شاهد خواهیم بود؟

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 217

به "کدام سریال رمضانی تا اینجا پرمخاطب تر بوده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام سریال رمضانی تا اینجا پرمخاطب تر بوده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید