آماده تحویل تراکتور به هیات فوتبال آذربایجان شرقی هستیم

به گزارش مجله همراهان، خبرنگاران/آذربایجان شرقی باشگاه تراکتور در واکنش به اخبار مربوط به تحویل این تیم به هیات فوتبال استان ، بیانیه ای صادر کرد.

آماده تحویل تراکتور به هیات فوتبال آذربایجان شرقی هستیم

متن بیانیه باشگاه تراکتور به شرح زیر است:

طی روزهای اخیر بار دیگر موضوع تحویل باشگاه تراکتور بر سر زبان ها افتاده که به باور ما امر جدیدی نیست. تیم داری بخش خصوصی در شرایط اقتصادی فعلی کشور با مسائل بسیاری روبرو بوده که پیش تر اعلام شده است.

علی ایحال هلدینگ دریک به عنوان مالک باشگاه تراکتور، پیش از شروع فصل به صورت کتبی و رسمی، آمادگی خود را برای تحویل باشگاه به هیات فوتبال و مسؤولان مربوطه اعلام کرده بود و آقایان در آن مقطع وعده در اختیار گرفتن تیم طی 10 روز را داده بودند (پس از بازگشت تیم از قطر) و بعد از آن اقدام خاصی از سوی آنها صورت نگرفته است.

علی رغم خلف وعده مسؤولان، به احترام هواداران و حفظ آرامش آنان، اقدامات لازم برای آماده سازی تیم و باز کردن پنجره جابجایی را انجام داده و تیم با کادرفنی کامل مسابقات را پیگیری می کند. با این وجود ما همچنان روی حرف خود بوده و آماده تحویل تیم به هیات فوتبال هستیم و معترضین به شرایط موجود و درخواست کنندگان واگذاری تیم، باید مطالبات خود را از هیات فوتبال و مسؤولان امر داشته باشند.

تاکید می شود که هیات مدیره و مدیریت باشگاه تا زمان تحقق وعده مسؤولین فوتبال استان، کما فی سابق با تمامی توان اقدامات لازم برای باز کردن پنجره جابجایی و تقویت تیم در نیم فصل را پیگیری خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 بهمن 1400 بروزرسانی: 19 بهمن 1400 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1990

به "آماده تحویل تراکتور به هیات فوتبال آذربایجان شرقی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده تحویل تراکتور به هیات فوتبال آذربایجان شرقی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید