اتفاقی که باعث می شود آدم ها نامتان را بیشتر جست وجو کنند

به گزارش مجله همراهان، پس از برنده یا نامزد شدن برای اسکار، میزان تقاضا برای بازیگران تا سطوح غیرقابل باوری افزایش پیدا می کند.

اتفاقی که باعث می شود آدم ها نامتان را بیشتر جست وجو کنند

به گزارش مهر به نقل از د رپ، تقاضا و توجه به برندان فریزر پس از دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد 2023 افزایش یافته و میشل یئو و که هوان کوان نیز پس از کسب اسکار با اقبال بی نظیری روبه رو شده اند.

بر اساس داده ها، برندان فریزر پس از کسب اسکار حدود 150 بار بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است و میشل یئو نیز با جهش بزرگی روبه روشده است.

این فقط برندگان نیستند بلکه نامزد های اسکار هم همین اقبال را می بینند نمونه اش آلیسیا ویکاندر که پس از برنده شدن جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل در سال 2015 برای بازی در مهاجم مقبره انتخاب شد و بری لارسون که پس از کسب اسکار بهترین بازیگر زن سال 2016 در نقش اول کاپیتان مارول بازی کرد.

آنا د آرماس هم پرتقاضاترین نامزد اسکار امسال است. آستین باتلر بازیگر نقش الویس نیز با چنین اقبالی روبه رو شده است. کالین فارل بازیگر سرشناس نیز که برای اشباح اینیشرین نامزد بهترین بازیگر مرد بود با وجود این که باز هم دستش به اسکار نرسید، اما جزو چهره های پرمتقاضی شده است و از کیت بلانشت و میشل ویلیامز پیشی گرفته و پنجمین چهره پرتقاضا برای رفتن جلوی دوربین شده است.

در این میان چهره هایی که کمتر شناخته شده بودند رشد تقاضای بیشتری را تجربه کردند. آندریا رایزوبرو که برای به لزلی نامزدی اسکار را کسب کرد پس از نامزد شدن در فهرست اسکار با افزایش 432 درصدی روبه رو شده و تقاضا برای پل مسکال 244 درصد و بیل نای 158 درصد بیشتر شده است.

کی هوی کوان برنده بازیگر نقش مکمل مرد با رشد 416 درصدی روبه روشده که به معنی نقطه عطفی در کارنامه اوست و پس از تقریبا 20 سال فاصله گرفتن از دوربین، بازیگر همه چیز همه جا یکباره حالا بازگشتی بزرگ به هالیوود را تجربه می کند.

بیشنر نامزد های نقش مکمل پس از اسکار افزایش توجه 150 درصدی را تجربه می کنند. کری کاندون، برایان تیری هنری، استفانی هسو و جاد هیرش تا همین حال بیش از 3 برابر قبل متقاضی دارند.

در این میان کمترین افزایش توجه به اندازه 57 درصد برای کیت بلانشت به دست آمده است.

این آمار برمبنای جستجوی کاربران، داده های سرویس های استریمینگ، دانلود ها و توجه رسانه های اجتماعی به دست آمده است.

منبع: فرارو
انتشار: 28 اسفند 1401 بروزرسانی: 28 اسفند 1401 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 2260

به "اتفاقی که باعث می شود آدم ها نامتان را بیشتر جست وجو کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقی که باعث می شود آدم ها نامتان را بیشتر جست وجو کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید