اجرای شپش ادامه می یابد، شروع دوره جدید کارگاه کمدی خلاق

به گزارش مجله همراهان، کوروش نریمانی نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر که دوره اول کارگاه کمدی خلاق را با حضور هنرجویان جوان تئاتر برگزار و خروجی این کارگاه را در قالب نمایش شپش در تماشاخانه تئاتر مستقل تهران به صحنه برد، درباره برنامه ریزی برای اجرای مجدد نمایش شپش به خبرنگاران گفت: اجرای مجدد نمایش شپش در ذهنم هست و قصد دارم که بار دیگر این اثر را روی صحنه ببرم. البته در اجرای مجدد این اثر بازیگران دوره اول کارگاه و بازیگران جوان جدید حضور خواهند داشت.

اجرای شپش ادامه می یابد، شروع دوره جدید کارگاه کمدی خلاق

وی درباره دوره جدید کارگاه کمدی خلاق اظهار کرد: قصد دارم به زودی دوره دوم این کارگاه را برگزار کنم و از دل این کارگاه نیز با حضور هنرجویان جوان اثری را روی صحنه ببرم.

نریمانی درباره اینکه آیا قصد اجرای اثری جدید بر صحنه تئاتر را دارد، اضافه نمود: روی نمایشنامه ارباب پونتیلا و نوکرش ماتی اثر برشت کار می کنم که پیش از این قرار بود در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر این اثر را روی صحنه ببرم ولی به دلیل اینکه درگیر برگزاری کارگاه کمدی خلاق بودم این امر میسر نشد. تمام کوشش خود را می کنم تا در صورت ایجاد شرایط مناسب امسال این اثر را اجرا کنم.

این نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر در انتها درباره دیگر فعالیت های خود گفت: کارگاه نمایشنامه نویسی 2 روزه ای را در شهر یاسوج به صورت فشرده برگزار کردم. یاسوج نمایشنامه نویسان فوق العاده ای دارد که ذهن شان دراماتیزه است و نگاهی بومی و مدرن در آثارشان دیده می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 اسفند 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 75

به "اجرای شپش ادامه می یابد، شروع دوره جدید کارگاه کمدی خلاق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای شپش ادامه می یابد، شروع دوره جدید کارگاه کمدی خلاق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید