احسان حدادی به دلیل حضور در تلویزیون به کرونا مبتلا شده است؟

به گزارش مجله همراهان، تهیه کننده ویژه برنامه تحویل سال شبکه تهران (بهار جان) تاکید نمود که احسان حدادی در این برنامه به کرونا مبتلا نشده و حال تمامی عوامل برنامه هم خوب است.

احسان حدادی به دلیل حضور در تلویزیون به کرونا مبتلا شده است؟

به گزارش مجله همراهان به نقل از ایسنا، درست سه روز قبل (هشتم فروردین ماه) بود که اعلام شد تست کرونای احسان حدادی، قهرمان پرتاب دیسک آسیا و دارنده مدال نقره المپیک 2012 مثبت است؛ شنیدن این خبر برای بسیاری نگران نماینده بود؛ هرچند که در ادامه آن عنوان شده بود که خوشبختانه تغییر نگران نماینده ای در شرایط بالینی حدادی روی نداده و فرایند درمان او رضایت بخش است.

اما نکته دیگری که در این خبر ابتلا، نگران نماینده به نظر می رسید، حضور این قهرمان ملی و بین المللی در برنامه تحویل سال یکی از شبکه های تلویزیونی بود که هر چند دقیقه یک بار در ارتباط مستقیم با تعدادی از مهمان و البته عوامل سازنده از جمله مجری ها (محمد علیزاده و هیراد حاتمی) قرار گرفته بود و البته این پرسش را به ذهن متبادر می کرد که آیا ممکن است احسان حدادی در ویژه برنامه تحویل سال تلویزیون به این ویروس مبتلا شده باشد؟

اما از طرفی در شرایطی که حدادی به عنوان یک سلبریتی و نماینده ای از طرف فدراسیون دو و میدانی، مردم را به ماندن در خانه هایشان تشویق می کرد، در همین ویژه برنامه تحویل سال از حضور چند روز قبلش در اردوی کیش اطلاع داد؛ خبری که البته در رسانه های رسمی هم منتشر شده بود و پرسش بعدی درست همین جا شکل می گیرد که آیا این احتمال وجود دارد که احسان حدادی کرونا را با خود به صداوسیما برده باشد و در این صورت، هم اینک حال عوامل سازنده بهار جان چگونه است؟

ایسنا برای رسیدن به پاسخ این پرسش ها با محمد قنبری ـ تهیه نماینده ویژه برنامه بهار جان ـ گفت وگویی داشته است.

طرح پرسش هایی درباره دستمزد مهمانان ویژه برنامه های تحویل سال تلویزیون و همچنین اجرای محمد علیزاده (خواننده پاپ) از دیگر بخش های محتوایی این گفت وگو را شامل می گردد.

قنبری درباره حضور احسان حدادی ـ قهرمان پرتاب دیسک آسیا و دارنده مدال نقره المپیک 2012 ـ به در ویژه برنامه بهار جان گفت: خوشبختانه هیچکدام از عوامل برنامه و حتی محمد علیزاده و هیراد حاتمی که مجریان برنامه و در ارتباط مستقیم با مهمانان بودند به کرونا مبتلا نیستند و حال همه آنها خوب است.

قنبری در ادامه گفت: دوستان ارتش هر روز قبل از آغاز برنامه استودیو را ضدعفونی می کردند و ما نکات بهداشتی را رعایت نموده ایم.

او درباره مبالغی که به عنوان هدیه به مهمانان ویژه برنامه های تلویزیونی از جمله برنامه های تحویل سال پرداخت می گردد، شرح داد: در شبکه پنج همه هدایای پرداختی و مهمانانی که حضور پیدا می نمایند با نظارت مدیر شبکه و مدیران گروه اجتماعی صورت می گیرد و چهارچوبی وجود دارد؛ البته متاسفانه در بعضی از شبکه ها اینطور نیست و ما مهمانانی داشتیم که از شبکه دیگر دو برابر دریافت کردند و به برنامه آن ها رفتند.

قنبری در پاسخ به پرسش دیگر درباره حضور محمد علیزاده ـ خواننده پاپ ـ به عنوان مجری برنامه تحویل سال شبکه تهران، این تصمیم را با هدف معرفی قابلیتی متفاوت از یک چهره شناخته شده دانست و گفت: اگر برنامه ما سلبریتی محور بود، برنامه های بعد از بهار جان که با عنوان شب فیروزه ای پخش می گردد را هم با اجرای محمد علیزاده به روی آنتن می بردیم اما ما می خواستیم در این روزها که مردم درگیر ویروس کرونا هستند، با هنرمندان در ارتباط باشند و محمد علیزاده یکی از هنرمندان پرطرفدار است.

قنبری در ادامه رفاقت بیست ساله اش با محمد علیزاده را یادآوری کرد و اضافه کرد: من ایشان را خوب می شناسم و احساس کردم توانایی اجرا را دارند اما اگر قرار بود سلبریتی محور باشیم، هیراد حاتمی که مجری شبکه پنج سیماست را در کنار محمد علیزاده قرار نمی دادیم.

او اضافه کرد: من معتقدم که مجری حتما باید در برنامه حضور داشته باشد و در خیلی از مصاحبه ها علیزاده خارج از صحنه بود و حاتمی اجرا می کرد.

ویژه برنامه بهار جان از 26 اسفند ماه تا 2 فروردین ماه از شبکه پنج سیما روی آنتن رفت و در این برنامه هنرمندانی همچون شبنم قلی خانی، راهنمایی هاشمی، پرواز همای، امید دنیا و مهران احمدی به عنوان مهمان حضور داشتند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 962

به "احسان حدادی به دلیل حضور در تلویزیون به کرونا مبتلا شده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احسان حدادی به دلیل حضور در تلویزیون به کرونا مبتلا شده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید