تلفن های هوشمند 5G حدود 15 درصد از بازار سال 2020 را در دست خواهند داشت

به گزارش مجله همراهان، مطابق آخرین پیش بینی های استراتژیست های بازار تلفن همراه، تلفن های هوشمند 5G سال جاری بخش بسیار بیشتری از محموله های جهانی را به خود اختصاص می دهند.

تلفن های هوشمند 5G حدود 15 درصد از بازار سال 2020 را در دست خواهند داشت

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت چاپ کاتالوگ ارزان از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، تحلیلگران معتقدند که بازار تلفن های هوشمند 5G در چین بیش از ده برابر رشد می نماید و به 199 میلیون محموله در سراسر دنیا می رسد. این گزارش تقریباً 15 درصد از کل حمل و نقل های گوشی های هوشمند را شامل می گردد.

این در حالی است که نرخ گوشی های هوشمند 5G در سال 2019 تنها 1 درصد است. این گزارش همچنین تخمین می زند که چین ، ایالات متحده ، کره جنوبی ، ژاپن و آلمان 90 درصد از کل فروش تلفن های هوشمند 5G را به خود اختصاص می دهند. با وجود رشد محموله ها ،انتظار می رود رشد بیش از حد ویروس کرونا می تواند بر حجم محموله های گوشی های هوشمند 5G موثر باشد.

نکته قابل توجه این است که در نیمه اول سال 2020 شاهد رشد کمتر از آنچه انتظار می رود برای تلفن های هوشمندی خواهیم بود که از استاندارد نسل جدید شبکه وای فای بعدی پشتیبانی می نمایند.

منبع: انتخاب
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 850

به "تلفن های هوشمند 5G حدود 15 درصد از بازار سال 2020 را در دست خواهند داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلفن های هوشمند 5G حدود 15 درصد از بازار سال 2020 را در دست خواهند داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید