تمرینات بدنسازی ملی پوشان والیبال شروع شد، قرنطینه مربی تیم ملی

به گزارش مجله همراهان، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در امسال، رقابت های لیگ ملت ها و بازی های المپیک توکیو را پیش رو دارد و خود را برای حضور شایسته در این رقابت ها آماده می نماید.

تمرینات بدنسازی ملی پوشان والیبال شروع شد، قرنطینه مربی تیم ملی

بازیکنان دعوت شده به اردوی آماده سازی این تیم، از 11 فروردین ماه در فدراسیون حاضر شدند و عصر امروز پس از انجام سه بار تست PCR، تمرینات بدنسازی خود را آغاز کردند.

پیش از آغاز تمرینات، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم در نشستی شرکت کردند. امیر خوش خبر و محمدرضا تندروان درباره برنامه هایی که از سوی ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم ملی تدوین شده و سیامک افروزی درباره پروتکل های بهداشتی تمرینات در این نشست صحبت کردند. مهدی خباز نیز درباره برنامه های بدنسازی ملی پوشان توضیحاتی ارائه داد.

امیر غفور، علی شفیعی، محمد طاهر وادی، مسعود غلامی، محمد جواد معنوی نژاد، علی رمضانی، صابر کاظمی، امین اسماعیل نژاد، میثم صالحی، سلیم چپرلی، مرتضی شریفی، اسماعیل مسافر، رضا عابدینی، مهران فیض امام دوست، مهدی مرندی و اسماعیل طالبی بازیکنان حاضر در این نشست بودند.

امیر خوش خبر (سرپرست)، محمدرضا تندروان، بزرگ جزیده، داوود مقبلی و کامبیز یعقوبی (یاری مربیان)، سیامک افروزی (فیزیوتراپیست)، مهدی خباز (بدنساز)، نوید مشجری و علی تاج الدین (آنالیزور) و علی پیشیاره (ماساژور) از اعضای کادر فنی تیم ملی حاضر در این نشست بودند. سعید رضایی (یاری مربی) نیز پس از دریافت تست کرونا به جمع مربیان ملحق خواهد شد.

با مثبت اعلام شدن تست پیمان اکبری، این یاری مربی نیز به قرنطینه رفت. پیش از اکبری، نتیجه آزمایش پوریا فیاضی، محمدرضا حضرت پور و آرمان صالحی نیز مثبت شده بود. بدین ترتیب این افراد به همراه پوریا یلی و علی اصغر مجرد که پیش از حضور در اردو و در تعطیلات نوروز به کرونا مبتلا شده اند، تا بهبودی کامل و منفی شدن تست شان در قرنطینه به سر می برند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: hmvd.ir شناسه مطلب: 1613

به "تمرینات بدنسازی ملی پوشان والیبال شروع شد، قرنطینه مربی تیم ملی" امتیاز دهید

1 کاربر به "تمرینات بدنسازی ملی پوشان والیبال شروع شد، قرنطینه مربی تیم ملی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرینات بدنسازی ملی پوشان والیبال شروع شد، قرنطینه مربی تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید